Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Cekaj sa bravo i aaaa, ima jos jedna voznja u kojoj Tina moze da izgubi od sebe same. 

 

Ajde :D

 

Da budem iskren, ja sam Tinu skoro pa otpisao, pa bih bio zadovoljan i da je bila peta posle prve voznje. Al kad videh da je prvo, blago je receno da sam se iznenadio.

 

A sta je sa Sifrin, jel imakla neku gresku, pa je ovoliko okasnila?

Link to comment

A naravno nisam ni birao prvih 10 u fantaziju :( 

 

 

Napravio sam za sutra i prognozirao trku bez iznenadjenja, pa cemo da vidimo: Hircher, Felix, Kristofersen, Mario, Alexis, Mirer, Dopher, Grange, Thaler, Hargin.

 

I par pitanja u vezi lige - koji su parovi danas (ako sam dobro skontao da tako funkcionise) i da li mogu sad da npr. izbaci Juliju, a ubacim Bena za sutra. To se moze izmedju dve trke u jendom kolu (ako se kolo uopste racuna tako)? Hvala :)

Link to comment

Shiffrin je vozila skroz netipicno za sebe, otprilike onako stegnuto kao sto Tina ume da vozi. Nije napravila nikakvu ogromnu gresku, samo je lose vozila. Moralo je i njoj nekad da se desi. 

 

Timmy, parove mozes da vidis kad kliknes na ligu, tu su parovi trenutnog kola. I mozes da izbacujes i ubacujes izmedju dve trke u kolu, cak mozes i da ih izbacis skroz iz tima i uzmes nekog ko nije zauzet. 

Link to comment

Hvala :)

 

Nekako mi dosadno deluje ova staza sad. Monotona i duga.

 

Ima istine u tome za stazu.Meni su uvek bile zanimljive trke iz Skandinavijemi,zbog toga sto mi sve izgleda opustenije nego u ostatku Evrope.Jos je tamo polumrak,a kod nas sunce.Priroda je takodje drugacija,u odnosu na Alpe posebno.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...