Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Kao sto gore poslednje napisah, brzo ce nova sezona :)

 

Ajde vi sto pratite napisite najvaznije vesti. Ko se vraca od prosle sezone, ima li nade da ponovo gledamo Tinu...

Edited by Timmy
Link to comment

Nema nade da gledamo Tinu. :( 

 

Nisam bas mnogo uspela da ispratim. Fenninger se vraca, samo ne kao Fenninger, nego kao Anna Veith. Vonn ne skija sad za vikend, ali ce da skija ove sezone. Svindal se vraca. Ne mogu sad da se setim ko je jos falio prosle sezone, daaaavno bese. Jedva cekam subotu. :) 

Link to comment

Provlaci se stidljivo vest u medijima da ce Tina jos da skija, ali meni to deluje totalno nerealno. Navodno je ideja da skija samo 2 discipline, valjda veleslalom i super g. A i to ne sve trke, samo neke specijalne, tipa Maribor, svetsko prvenstvo, itd... Kazu da jos nije bila na skijama ali da se pripremala fizicki sa Massijem.

 

Mozda postoji samo promil istine u ovome, ali eto, da ne bude totalni sok ako se ispostavi tacnim.

 

Ali svakako bi sve trebalo da bude jasno u cetvrtak (18.30), najavila je konferenciju za novinare na Soldenu.

 

Inace ce na trci da fale Veith, Vonn, Hector, Mancuso i Rebensburg. Kod muskaraca nece nastupiti Svindal. Po meni prvi favorit za globus je Shiffrin, nastupice i na brzim trkama u Lake Louisu.

Link to comment

Ja ne stizem da pisem nista.

 

Mislim da necu da otvaram novu fantazi ligu, nego samo nastavimo u staroj. Ne verujem ni da ce svi koji su u njoj igrati, ali bar ima 6 igraca koliko je potrebno. Jedino ako je neko zaboravio sifru.

Link to comment

Jel gledao neko bre :)

Ocajan pocetak sezone. Sve skijasice skijale kao da prvi put voze, sve nesto polako i oprezno. Jedino Lara odskijala hrabro i oduvala sve preko 2 sekunde. Onda Sifrin sa rednim brojem 16 odlcino skijala i na sekund i po prisla. Ostale nisu vredne pomena.

Link to comment

Da, sve kao nesto polutesko da ne mogu da se puste skije, a nigde ozbiljnih delova sa nesto tezim kapijama... Ipak ispade zanimljiva trka. Mnogo mladih skijasica ostvarilo odlicne rezultate. Lara rutinski, kao i Sifrin na drugoj poziciji. Odmah borba za veliki globus.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...