Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Pozdrav prisutnim ljubiteljima skijanja.Malo,ali odabrano drustvo  :thumbsup: Odlucih da ovu sezonu ispratim kako treba,za razliku od prosle,i odmah omasih prvu trku  :isuse:

Srecom vi ste tu da prenesete sve.Cini mi se da danas nisam mnogo propustio.

Link to comment

Pa ko uze prosle godine :)

:lol: Toliko ga je uzela ni kriva ni duzna da sam ja to uspela sasvim da zaboravim. :isuse: Stvarno sam sad guglala da proverim. :lol:

Edited by Tolaa
Link to comment
  • 3 weeks later...

Kristofersen neće nastupiti na prvom slalomu sezone u Leviju zbog sukoba sa Norveškim skijaškim savezom. Ne dozvoljavaju mu da na kacigi nosi logo ličnog sponzora iako je Svindalu to bilo omogućeno.

Link to comment

Taj konflikt traje vec vise od dve godine i jos ga nisu resili, samo je sad valjda kulminiralo tuzbom Kristofersena protiv saveza. Red Bull mu nudi neki ogroman ugovor, savez mu ne da da prihvati. 

Link to comment

Lindsey

 

 

 

Unfortunately, yesterday I crashed while training in Copper and severely fractured the humerus bone in my right arm. I had successful surgery last night in Vail and everyone took great care of me. 
While I am beyond frustrated by this latest setback, at least my knees are ok and I will return to the slopes as soon as possible, as I always do! Thank you for the continued love and support, it means so much to me. xo LV
Link to comment

Jos jedna dosadna trka.  Em staza klasicno usrana kao svaka slalomska poslednje vreme. Postao slalom najdosadnija disciplina. Sifrin odmah silovito. Ostale po ocekivanju manje vise. Nevena imala broj 42, ali lose odvezla i za sada 38.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...