Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Gledam u snimku i ne verujem. Morao sam da dodjem ovde da proverim :) Kakav rezultat jbte, prvi podijum u karijeri i pobeda. Treba istaci i Goggiu na drugom mestu, takodje fenomenalan rezultat. Bice spust neverovatno neizvestan ove sezone. Prvi start u karijeri za Sifrin u spustu i odmah rezultat u prvih 20. Al jos neverovatnije mi je njena najveca brzina od svih na poslednjem prolazu. Kakva muda od jedne tehnicarke neverovatno. Sve vise raste u mojim ocima.

 
A jesu ovo nesto menjali rasporede po grupama? Ne uspeh da pohvatam, a nesto mi cudno sve delovalo po brojevima. Mozda samo ja tripujem, zaboravio se kvalitet skijasica :) 
 
Komentatori su ove godine jos uzasniji. Covek je ladno posle Kajsinog preuzimanja vodjstva rekao da trka izgleda ipak nije gotova. Ej. na broju 16 on je mislio da Lara uzima i da je to sve reseno. Malo se izvadio na kraju kad je startovala Ilka, on kaze: Kad moze Sofija, moze i Ilka, Ajmo Ilka. I stvarno moze Ilka. :Hail: jos jednom.
 
 Odoh sad da gledam muske i navijam za Norvezane. 
Link to comment

Jansrud :Hail: Bas me obradovala njegova pobeda. Bravo i za Bostjana, peto mesto. A grupe se po 10 i idu redom prva, druga, pa treca. Ako sam dobro skapirao. Ne znam gde to da vidim na sajtu, a mrzi me da trazim. edit. evo pomenu i ovaj na ES, tako je kao sto sam pretpostavio.

Edited by Timmy
Link to comment

Bravo i za Bostjana, peto mesto.

Kline (valjda 4.) ispustio podijum na sredini staze mada je moglo i gore da se zavrsi.

 

Inace, novi sistem dodele brojeva je sledeci: Top 10 bira neparne brojeve od 1-19, sledecih 10 u zrebu dobija parne brojeve od 2-20, i zadnjih deset u zrebu podeli brojeve od 21-30.

 

Btw, Svindal je mega car. Posle onakve povrede odmah 2 podijuma. Naravno i Jansrud :Hail:

 

 

Inace, bice interesantno veceras pogledati drugi spust u Lake Louise. Za Ilku se znalo da je fantasticno spremna, trenirala sa muskim delom SLO ekipe, plus je i ona krenula putem Tine jer ima svoj tim.

A Shiffrin je ogavna.

Link to comment

Kline (valjda 4.) ispustio podijum na sredini staze mada je moglo i gore da se zavrsi.

 

 

A Shiffrin je ogavna.

Juce je bio peti. Danas cetvrti :) A bila vam ogavna ili ne, sportiskinja kakva se retko radja. Prisustvujemo istoriji skijanja. Ako je pvrede zaobidju, lako moze prestici Linzi i Stenmarka i postati najbolja ikad. Danas je u spustu bila 13. Drugi spust u zivotu, prvi juce gde je bila 18. Ako Ilka ne poludi uzece lagano veliki globus

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...