Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Fenomenalna Tesa u drugoj. Sifrin mnogo trka vozi, mora i umor da stigne. Mislim da joj je bolje da malo iskulira sa ovim tempom gde vozi svaku trku u svim disciplinama. Nece da moze.

Link to comment

Dupla francuska pobeda danas. Odlicni Worley i Pinturault, zao mi bas sto Goggia nije uzela, a imala je veliku sansu. Shiffrin atipicno mnogo gresaka u drugoj voznji.

Imam utisak da joj je ona greška odnela pola sekunde, to jest mislim da bi glatko dobila da je nije napravila. Uz Tesu i Aleksisa, utisak dana.
Link to comment

Nevena Ignjatovic konacno u drugoj voznji slaloma u WC! Otprilike je bilo dovoljno samo da zavrsi sa nekih 70ak % od onoga sto moze (jer je bilo bas mnogo odustajanja), ali umalo da zezne i to. Ipak, konacno neki pomak, pa svaka cast za to. Drugu voznju ocekujem da ce samo da izveze, bez nekog srljanja

Link to comment

Kakva druga voznja Kristofersena :O :Hail: :hail: Prvo Hirser savrseno za sekund i po prednosti, a onda ovaj jos 70 stotinki. Koliko odskacu od ostalih...

 
Ali napokon dobre staze. Pogotovu prethodna dva muska veleslaloma. Ali i danjasnji slalom. Ne mora da bude ala Kostelic, ali ovako nesto je sasvim dovoljno.
 
Bravo i za Nevenu. Velika 4 boda za nju. Steta sto nije bilo odustajanja. Mogla je bar do 6-7 :) Ovo garantuje i bolje rezultate u kombinaciji. Vezbala je vise spust, u slalomu bodovi.. Moze realno u 20 ako zadrzi formu.
Link to comment

Svasta? Nevena je prosle godine vec dva puta cini mi se uzimala bodove u kombinaciji. I to ne samo 2-3 vec je bila na granici 20. Mesta. A ove godine odmah usla u slalomsku drugi voznju, o cemu je mogla da sam ja prosle godine. Tako da slobodno gledaj prekosutra kombinaciju i gledaj kako Nevena ulazi u 20 :fantom:

Edited by Timmy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...