Jump to content
IGNORED

Skijanje


Bane5

Recommended Posts

Ma i ja tako redovno na SBB, ali danas em fudbal, em nesto dok sam obavio, em zaboravio, tako je bilo ukljucivanje u pravom momentu (sto rekao Jurisevic  :P ).

Edited by Grandilof
Link to comment

Shiffrin da pocinje trke sa 2 sekunde zaostatka, jedino tako ce slalom buti zanimljiv dok god se takmici.

 

Ali Frida, koja ima sansu da danas obezbedi globus i onda sve usere... :isuse:

Link to comment

Ipak uze Frida globus, najvise zahvaljujuci povredi Shiffrin. Potpuno sam sigurna da, da ga se nije danas jedva nekako docepala, bi izletela u poslednjoj trci.

Link to comment

Nevena otišla u Japan na trke Far East kupa da popravi FIS bodove, i uspela je da ih spusti na 6.30 u slalomu danas :)

Biće lepših startnih brojeva uskoro (sledeće sezone)

 

Popravila je i bodove u veleslalomu, ali ne toliko značajno.

Edited by werbatim
Link to comment
  • 2 weeks later...

Uze Fill globus u spustu. Sansu su imali jos i Paris, Jansrud i Theaux, ali su manje-vise svi podbacili, ukljucujuci i Filla koji je danas bio 10. Jansrud bio cetvrti, ali to nije bilo dovoljno. 

 

U 12.30 zenska trka, nikakva drama, tu je Lindsey uzela globus. 

Link to comment

Jebeni Peter Fill da uzme globus u spustu :mad: Prvi Italijan u istoriji sa tim globusom. Nikad mi nije bio simpatican, pogotovu sad kad se povampirio pod stare dane. I njegova voznja danas pokazuje kakav je to tip skijasa. Vozio samo da zavrsi, pa mu se to za malo obilo o glavu. Zavrsio 10. a da je samo 4 desetinke sporije vozio, zavrsio bi na 16.mestu i bez bodova, pa bi onda Svindal uzeo globus. A ja sam se nadao da ce Jansrud pobediti i uzeti. Ali jbga... odoh da gledam zene :)

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...