October 27, 20178 yr https://drive.google.com/drive/folders/0B66NJN5rYNLQcjFWZWg3TWY1Sjg?usp=sharing Ovde sam pokušao da postavim link ka tekstovima koje smo koristili kao pripremu za put u Krumlov (hvala mojoj kumi koja je to spremila :ziga: ). Nadam se da može da se otvori. Ako ne idemo u iteracijama dalje. Sve je u redu, skinula sam sve fajlove (jedan po jedan). Hvala :)
October 27, 20178 yr Nema na čemu. Nadam se da će i @halloween videti jer je nju interesovalo. Ako imate neka pitanja pomoći ću koliko budem mogao. Svakako najtoplija preporuka za obilazak ovog dela Češke. Sledeće može da bude Olomouc, ako nekoga interesuje .
October 27, 20178 yr ... Ovde sam pokušao da postavim link ka tekstovima koje smo koristili kao pripremu za put u Krumlov (hvala mojoj kumi koja je to spremila :ziga: ). Nadam se da može da se otvori. Ako ne idemo u iteracijama dalje. @teacher Izvinjavam se što sam pogrešio. Nije ovo bilo ništa lično, nego su ova tri dokumenta bila suviše velika i nisam mogao da ih postujem kao prethodne fotografije. Samo sam hteo da pokažem ova lepa i relativno nepoznata mesta. Hvala na upozorenju. Edited October 27, 20178 yr by Deda Drda
October 27, 20178 yr @teacher Izvinjavam se što sam pogrešio. Nije ovo bilo ništa lično, nego su ova tri dokumenta bila suviše velika i nisam mogao da ih postujem kao prethodne fotografije. Samo sam hteo da pokažem ova lepa i relativno nepoznata mesta. Hvala na upozorenju. hvala tebi na tekstovima :D
October 27, 20178 yr hvala tebi na tekstovima :D Ma nema problema. Nov sam ovde (iako pratim forum dugo) pa ne znam šta, kako i gde da postujem. Ja ću da grešim a vi me ispravljajte. No hard feelings.
October 27, 20178 yr A tek što im je grb, gavran kljuca tursku glavu (tačnije- oko). Meni je gotivniji gradski grb Kikinde.
August 8, 20241 yr On 21. 10. 2017. at 20:18, Milosh76 said: I Talin kazu da je lep, a i slike ne lazu previse... On 22. 10. 2017. at 2:01, Mil@n said: Stari grad lep, oko njega soc realizam, sivilo, beton. Barem oko starog grada što sam šetao. Hawaii Mate 9 Stari grad je kao iz bajke naravno. Talin se promenio. Odusevljena sam kako su uredili kraj gde su nekada bile fabrike (zove se Roterman). I ovo sto se trenutno gradi je prelepo (cigla, metal, staklo). Sve vreme sam razmisljala kakve su zime, moze li se ziveti ovde. Grad je miran, human za zivot, a tek ljudi . Okolina Talina je divna priroda.
August 8, 20241 yr 4 minutes ago, Filozof manijak said: Kako li ovo zrači kad upeče zvezda Koja zvezda da upece na severu Evrope? Prosek u avgustu 22 stepena
August 8, 20241 yr Renovirali su sve te stare fabricke zgrade, pretvorili u radnje, restorane i sl, a dodali ove moderne elemente. Savrsentvo. Svaka zgrada je umetnicko delo za sebe. @Milosh76 Talin obavezno Edited August 8, 20241 yr by Sandradjer
August 8, 20241 yr Evo par slika i kad smo mi bili u Talinu. Od kruzera koji nas je dovezo iz Stolkholma, preko starog grada do par zanimljivosti.
August 8, 20241 yr I meni se dopao Talin. Riga takodje, ali Viljnus mi je legao najbolje od ta tri grada. Kaunas mi se nije uopste dopao.
Create an account or sign in to comment