Jump to content
IGNORED

Gotivni gradovi koji nisu na Top listama


Muwan

Recommended Posts

Evo tipovi za Rumuniju koga interesuje osim Temisvara naravno. Kluz, Sibiu, Sigisoara i Brasov.

Sent from my Le X620 using Tapatalk

da mi je da ga upoznam

mada je moća expert za ro

njegovi saveti su mi bili zlatna vredni kad sam onomad zaglibio u oradei

Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • ToniAdams

    12

  • Deda Drda

    11

  • noskich

    6

  • kud u maglu Simoviću

    6

Meni Salzburg naaako. Ništa specijalno... Doduše bio službeno pa se to možda ne računa, ali imao jedan dan free da cunjam...

 

....shit has hit the fan...

Link to comment

učinilo mi se kijev, i reko ovaj čovek je lud

Nisam bio. Mislim na Kijev. Ono što sam video od slika ne deluje loše, ali drugo je umetnost fotografije.

Sa druge strane Krakov je, pa verovatno da treba da bude pokazno mesto studentima Arhitekture na predmetu urbanizam.

Link to comment

Evo tipovi za Rumuniju koga interesuje osim Temisvara naravno. Kluz, Sibiu, Sigisoara i Brasov.

 

 

Sent from my Le X620 using Tapatalk

+1 na ovo.

Dodao bih jos i saxonska sela u Transilvaniji, od kojih je napoznatije Viscri. Interesantno za videti.

Link to comment

Riga je fenomenalna, ali kao i Talin je ipak na top listama.

Od baltickih gradova je najmanje poznat Viljnus, koji je iako manje lep od Rige i Talina (i potpuno drugaciji) isto jako interesantan. Do pre 100 godina je to bio grad u kojem je stanovništvo bilo 50% Poljaci/50% Jevreji.

U Litvaniji je meni super i Trakai, jako mali grad, ali lep zamak, kao i Klaipeda, na baltickoj obali, a u blizini je i Curonian spit, pescana prevlaka izmedju Litvanije i Rusije.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...