Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

pa jel nije ovo zanimljivija rasparava od onog kada neko zalepi tvit, pa troje u trku hajfajvuju pa tako 100 strana :)

 

nemam ja motiv da branim miloja, nego da igram djavolovog advokata, ukazujuci a granice onoga sto proizilazi iz datog tvita. a kako brate impliciram da je Steve Jobs, bas nista nisam rekla ni implicirala o njemu kao poslovnom coveku, tj, koliko se secam, konkretno o njemu sam samo rekla da se mozda krece u krugovima ljudi gde je ispoljavanje pozitive pozeljno ponasanje.

 

Rajka, slab si djavolov advokat.

 

1. Tvit, kao kratka forma se nikako ne moze posmatrati sam po sebi, van konteksta. Nije to haiku poezija.

2. Sto se Miloja i Stiva tice, kao djavolov advokat, pokusavas da impliciras da je posredi sasvim razumljivo ponasanje 1 preduzetnika. 

3. U ovoj raspravi se previse sluzis pitanjima kao retorickom tehnikom a ne iskazaivanjem svoga stava. To je zamorno i iritirajuce.

 

Da zakljucim, slabu si temu nasla da se zakacis kao djavolov advokat.

Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

U ovoj raspravi se previse sluzis pitanjima kao retorickom tehnikom a ne iskazaivanjem svoga stava. To je zamorno i iritirajuce.

 

meni nije, ja (na forumima) mnogo vise volim da pitam i slusam, nego da iskazujem svoj stav. preporucujem ti ignore, nista licno, necu se ljutiti.

 

to da "implliciram da je posredi sasvim razumljivo ponasanje 1 preduzetnika" ne razumem posto nigde nisam komentarisala covekovo ponasanje (osim gore pomenute spomenute spekulacije o socijalnom krugu u kojem se krece, nista nisam rekla o njemu, posto nista ni ne znam o njemu), ali posto sam domnevam na ignore, ostace misterija 

Edited by rajka
Link to comment

meni nije, ja (na forumima) mnogo vise volim da pitam i slusam, nego da iskazujem svoj stav. preporucujem ti ignore, nista licno, necu se ljutiti.

 

to da "implliciram da je posredi sasvim razumljivo ponasanje 1 preduzetnika" ne razumem posto nigde nisam komentarisala covekovo ponasanje (osim gore pomenute spomenute spekulacije o socijalnom krugu u kojem se krece, nista nisam rekla o njemu, posto nista ni ne znam o njemu), ali posto sam domnevam na ignore, ostace misterija 

 

Kakav crni ignore te spopao, nema potrebe, kao sto nema potrebe da prizivas ignore, to je takodje promasena diskusiona tehnika.

Link to comment

idem ja maloprije ulicom i sljapkam po baricama, ulica je naime sva u baricama pa drugacije i ne mogu, i padne mi na pamet pejsi. pukla sam od smijeha, prolaznici su me gledali kao ludu, ja sam im dobacivala 'kad vam zivot pruzi sljap, sljapnite!', jedno je vodilo drugom i moja reputacija stabilne osobe je sada ugrozena. demit, pejsi!

Link to comment
  • 4 weeks later...

Miona nas uči kako do sreće

 

 

 

Kada biste Mionu Moskovljević (18) sreli na ulici, videli biste brižljivu srednjoškolku. Kada biste sa njom prozborili neku reč, najverovatnije da biste kući stigli srećni. Ili bar, zamišljeni nad onim što radite i kako razmišljate. Osim što uči, Miona piše, savetuje i - praktikuje sreću!

 

77715_miona-moskovljevic-261114-ras-foto

Link to comment

pa dobro dete ima debele razloge da bude otkinuto od realnosti i nije joj za zameriti  :fantom:

 

RAŠKO MOSKOVLJEVIĆ
SCP Beograd
Direktor

raskomoskovljevic.jpg
Godina rođenja:1957
Nakon karijere u inostranstvu, u Srbiji posluje kao vlasnik kontrolnih paketa kompanija koje se bave distribucijom papira i kancelarijskog materijala (SCP doo Beograd, BIGZ KTP, Jugoslavija promet) i izdavaštvom (IP Beograd).
SCP je stalno listirano u grupi od 200 najvećih firmi u Srbiji, a sektoru trgovine na veliko u grupi vodećih.
Pored interodavanja za strategije razvoja i prati i sve sportove.
Oženjen je Ivanom, ima ćerku Mionu.

 

http://www.serbian-business-club.co.rs/sr/club_members/details/26/%D0%A0%D0%B0%D1%88%D0%BA%D0%BE%20%D0%9C%D0%BE%D1%81%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D1%99%D0%B5%D0%B2%D0%B8%D1%9B

Edited by Hella
Link to comment

meni pre neki dan u knjižari prodavačica pokazivala tu knjigu, to je hit, to ljudi uzimaju za poklon...

365 lepih dana at it's best, ali opet sad vidim da je autor ova slatka devojčica koja želi da postane psiholog. nije debelguzi istok koji trlja ruke na ovčice.

 

sa tapatoka

Link to comment
  • 3 weeks later...

Ne znam da li ste ispratili i da li ikoga boli kurac, ali bilo je to neko debilsko takmičenje za tvit godine, koje je valjda osmišljeno da do hiperbrzine vorp 7 dovede srkl držk sa pljuvanjem iza leđa koji je domaća "tviteraška zajednica", kao glasa se, pa ima žiri, pa nagrade 2k jura za prvo, soma za drugo i 500 jura za treće mesto. Mislim, u stvari je osmišljeno da se reklamira sajt od onog Amitza, tvbest, ali štagod.

 

Elem, bude glasanje, dodele se nagrade sinoć, sve ful, fenseraj 365lepost at its best, u Bitef Artu... evo fotkice

 

http://www.tvbest.rs/112455-tvit-godine-2014-dodeljene-nagrade-najboljima-foto

 

i fazon dva sata kasnije neko okači na tnjiter

 

https://twitter.com/gsn_lezerni/status/545723401089085440

 

evo i fotka

10858365_10204459554042055_9401224840922

 

Pobednički tvit čist plagijat, ali je riba ladno uzela 2k i od tad je nema nigde, videćemo šta će biti na dalje. A i drugoplasirana isto osvedočena plagijatorka, što ajde nije baš ništa čudno na tnjiteru, mada sam ovaj tvit za koji je dobila nagradu nije plagijat, samo je uzela nagradu na prilično patetičnu foru ali ae. A najjače je što i ova trećeplasirana što na fotki deluje kao najgrđi pokvareni beogradski fenserski android sa snom da bude PR menadžer MK Komerca je isto imala plagirani tvit, samo ne direkt sa tvitera, nego ukradena fora.

Uostalom, evo tvitova,lista je sad nešto sjebana, moguće je da su ljudi "povlačili" glasove naknadno, ali ove što su osvojile 1. i 2. mesto su sada na listi zamenile mesta, a ova što je osvojila 3. je sada 22. na spisku.

http://mudrolije.tvbest.rs/ (lol MUDROLIJE)

Mislim, naravno da se na tviteru plagira i prepisuje, ali nivo jadnosti na koji je sve dovedeno ovim takmičenjem je savršena ironijska situacija.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...