Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

oh, oprosti sto sam prosirila temu, kaznicu se neodlaskom u spa ovog vikenda
... nemoj se kaznavati, svako sebi ponekad da oduska:
je l se ovde prica samo o glupom blogu?postoji citava subkultura koju na dnevnoj bazi gledam i od koje mi redovno pripada muka, a konkretan blog toj subkulturi mozda autenticno pripada, mozda samo zeljno kaska i balavi za njom, mozda je njen instrument - koga briga? ja sam mislila da je blog povod za pricu o siroj pojavi.
... kako sam ja shvatio, tema je o blogu. Sto se pomenute subkulture tice, ima jedna na politici o LDP-u, odavno je otvorena. Edited by CowBoy
Link to comment

Da ne bi vreme-txta, ne bih ni znao da postoji. Lepo ljudima, meni drago zbog njih, al me mrzi da citam. Dakle, onda nista. I meni lepo.

Link to comment
Problem je sto nam tu pricu o optimizmu prodaje nas dragi predsednik. Vrlo lako se moze iz price o tome kako pesimisti nisu u stanju nista da urade (njegove reci!) preci na to kako kriticari (vlasti) ne rade nista korisno i predstavljaju tumor ove drzave. Meni je to prilicno strasno al valjda je ostalima ok...
pa da, to ds i radi vrlo otvorenoova njihova predizborna kampanja mi je definitivno omiljena od svih koje sam pratila i u cg i u srbiji, jer istovremeno moraju da se operu za bahatosti u ekonomiji, smanje ocekivanja javnosti jer je kriza, i podignu ocekivanja javnosti od njih samih jer idu izbori
Link to comment
Problem je sto nam tu pricu o optimizmu prodaje nas dragi predsednik. Vrlo lako se moze iz price o tome kako pesimisti nisu u stanju nista da urade (njegove reci!) preci na to kako kriticari (vlasti) ne rade nista korisno i predstavljaju tumor ove drzave. Meni je to prilicno strasno al valjda je ostalima ok...
I ovo bi bio pucanj u nogu samo takav. Jedina veza sa "zavereničkim tendencijama" koju priznajem je ideja da je sve ovo deo onog opšteg neumirućeg projekta zvanog Slika Koju Šaljemo u Svet (:puke:). Ali i to samo po sebi nosi težinu otprilike koliko i predsednička čestitka Novaku Đokoviću. Edited by Weenie Pooh
Link to comment
... kako sam ja shvatio, tema je o blogu. Sto se pomenute subkulture tice, ima jedna na politici o LDP-u odavno je otvorena.
Al nema o menadzerokratiji i menadzerima kao sehidima novog fundamentalistickog kapitalizma.I samo jedna opservacija - jeste odurno sve sto cusmo o tome kako ima posla i kako manjkamo proaktivnoscu , ali sve to naklapanje ima znatno podmukliji underlayer. A on se tice ideje da je u Srbiji 'stanje redovno', 'sve pod kontrolom' i da smo 'mi zapravo krivi' - sto je mazanje ociju oko najociglednije lazi. Prosto receno - socijalni inzinjering.
Link to comment
veruješ da je tekst u vremenu naručen?ovo mi deluje najrealnije, pokušaj da se stvori neka ngo-lika organizacija koja bi organizovala razne društveno korisne event-ove, donela javnu promociju pokretačima, a i koji dinar od donacija što da ne.to i dalje ne znači tadić-šaper zaveru.
Doudzavola tu ideju narucenosti novinarki Vremena spocitavaju ama svi sa srecnog bloga pocev od vlasnice Tatjane koja otprilike rece, jela je novinarski hleb i zna kako takvi tekstovi nastaju :) .( Dobro, novinarka je usput pocascena svim ostalim atributima u raznim kometarima sto na blogu sto u prikacenim pismima redakciji. Iz redakcije kazu, masovno su im se obratili :lol: E sad kako odrediti ko je narucio ako je za narucenost cuskaju sa svih strana. Hm, jedan od istaknutih promotera lepog sajta je i Gordana Comic , ona ne optuzuje za narucenost nego poziva na dijalog ;) Da , neko je vec pitao , ko smo mi ovde u sukobu te neke 2 strane, dokoni podpirivaci vatre cool.gif
Link to comment
Prosto receno - socijalni inzinjering.
Pucas visoko. Prvo, blog nije medij koji ce da se zapati u Srbiji i obrati nezadovoljnima. Ovo na www adresi o kojoj pricamo je fensi platformica za prosipanje ispraznih misli, citata i potpuno benignih idiotarija.Druga je stvar sto Tadic ima istu mantru. Ne razumem samo kako (logisticki) povezaste blogovnare sa Presjednikom.Previse se kredita daje srpskoj PR menadjeriji. Sve je to go qratz, mediokritet sa dobrim vezama, tatama i jebachima. Komentar sa jednog razgovora za posao PR menadjera (istina bilo!): obavili HR-ovi razgovor sa buducom dobro placenom PR-ovkom, ona izlazi iz konferensa a HR ce jedna drugoj: "jesi li videla kako su joj dobre cizme!"Primljena za platu od soma i dvesta da ne pipa nista. Kazem, suha istina.Pa kako da im zivot ne bude ruzicast? Edited by CowBoy
Link to comment
Pucas visoko. Prvo, blog nije medij koji ce da se zapati u Srbiji i obrati nezadovoljnima. Ovo na www adresi o kojoj pricamo je fensi platformica za prosipanje ispraznih misli, citata i potpuno benignih idiotarija.Druga je stvar sto Tadic ima istu mantru. Ne razumem samo kako povezaste blogovnare sa Presjednikom.Previse se kredita daje srpskoj PR menadjeriji. Sve je to go qratz, mediokritet sa dobrim vezama, tatama i jebachima. Komentar sa jednog razgovora za posao PR menadjera (istina bilo!): obavili HR-ovi razgovor sa buducom dobro placenom PR-ovkom, ona izlazi a HR ce jedna drugoj: "jesi li videla kako su joj dobre cizme!"Primljena za platu od soma i dvesta da ne pipa nista. Kazem, suha istina.Pa kako da im zivot ne bude ruzicast?
e, taj deo me buni vec godinama! zashto je primljena da ne pipa nishta?dobro, osim ako neko izuzetan nije intervenisao da se zena finansijski i drushtveno usreci o tudjem troshku. pa josh ako prichamo da je uzasno *** mnogo takvih! neke sam nekad i sretala, nechije sinove koji zavrshavaju preskupe kvazi-shkole za istochnoevropske postkomunistichke lelemude, zatim chuvaju nacrtane guske, letuju i zimuju, a zatim ih prime na mesto regionalnog menadzera za istochno evropsko ovo i ono... i ja vidim da ne razlikuju uzrok i posledicu, razlikuju dobre od loshih chizama, dobro, to umeju. ali to vide i ti koji ih zaposhljavaju, ne mozda na nivou hr, ali ima neko ko to vidi i ipak finansira. koji kapacitet zapravo ima ta 'industrija' i koji su njeni interesi (ne u terminima zavere, to ne!) da zaposhljava beskrajnu kolonu sinova i ceri?mislim, to koshta da se razbacuje... :unsure:gde to stoji u prichi o trzishtu i kapitalizmu?*** uslovno uzasno, meni je uzasno mnogo i ono dvoje koje znam da je zaposlila partija i koji ce gasiti svetlo kad dodje do gashenja <_< Edited by thermal bug
Link to comment
e, taj deo me buni vec godinama! zashto je primljena da ne pipa nishta?dobro, osim ako neko izuzetan nije intervenisao da se zena finansijski i drushtveno usreci o tudjem troshku. pa josh ako prichamo da je uzasno mnogo takvih! neke sam nekad i sretala, nechije sinove koji zavrshavaju preskupe kvazi-shkole za istochnoevropske postkomunistichke lelemude, zatim chuvaju nacrtane guske, letuju i zimuju, a zatim ih prime na mesto regionalnog menadzera za istochno evropsko ovo i ono... i ja vidim da ne razlikuju uzrok i posledicu, razlikuju dobre od loshih chizama, dobro, to umeju. ali to vide i ti koji ih zaposhljavaju, ne mozda na nivou hr, ali ima neko ko to vidi i ipak finansira. koji kapacitet zapravo ima ta 'industrija' i koji su njeni interesi (ne u terminima zavere, to ne!) da zaposhljava beskrajnu kolonu sinova i ceri?mislim, to koshta da se razbacuje... :unsure:
Ne košta pošto je sve zatvoreno.Primer: da klijenti najvećeg broja advertajzing agencija u regionu stvarno zavise od sposobnosti vodećih akaunt direktora i direktora generalno, to bi bilo porazno po te agencije, u smislu da bi ih klijenti napustili. Edited by henrik larsson
Link to comment

@ CowboyNisam mislio na 365 projekat, vec na prosto tu nomenklaturu kojoj doticni Varagic pripada. Oni prakticno imaju svrhu da upumpavaju javnosti malo serotonina pred narednu turu elektrosokova. Jer negde jeste reassuring pomisao da nismo prakticno u totalnim govnima i da je neophodan samo nekakav mali brain-switch ne bi li se stanje popravilo. A to je gnusna laz, najgnusnija koju mozes reci nekom u takvom stanju.

Link to comment
Ne košta pošto je sve zatvoreno.Primer: da klijenti najvećeg broja advertajzing agencija u regionu stvarno zavise od sposobnosti vodećih akaunt direktora i direktora generalno, to bi bilo porazno po te agencije, u smislu da bi ih klijenti napustili.
super si mi objasnio :cry:
Link to comment
e, taj deo me buni vec godinama! zashto je primljena da ne pipa nishta?
Zato sto licenca te firme zahteva dva PR menadzera u firmi na full time. A da ne pipa nista - pa nije zato sto nema posla vec zato sto devojka ne ume. Inace vrlo je zabavna, ima super pricu, svasta od nje cujes, i o bukiranju hotela, aerodromskim fazonima, shvetskim astalima na Baliju(?) i lokalnim obicajima Marokanaca... pri tom zgodna, rasna, ume da se obuce, pozitivna, - svaki dan ona je nesto drugo (mislim na kostim): danas je nestasna devojcica, sutra luda naucnica, u sredu fatalna osvetnica u crvenoj tesnoj haljini... ma, zivi zena punim plucima.@Dark: slazem se. Nisam razumeo iz prve:) Edited by CowBoy
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...