Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Arbeitmann rece da slucajno zna da su fotke radjene vec za nesto drugo.
Aman, dobro. Slikam se po selendrama i gradovima i odjednom odlučim prodati te iste fotke. Ali to je druga priča u kojoj se pominje vrijednost fotki i uslovi korištenja istih.Nego da parafraziram vlastiti iskaz: sajt ne vrijedi toliko.
Link to comment
Jbt rasejani, upravo me zove zena da mi kaze da je zapusen odvod. Isuse.Elem, daleko bilo da mislim da je 10k evra nikakva lova, ali ne mislim ni da se ovde radi o najobicnijem drpanju. Dulicevo cedo je kostalo 2,5 puta vise, a pritom nije ni postojalo. Na stranu tempate i eventualno fotke koje ih nisu nista kostale, nadao bih se makar da jedna od osoba tu ima vece potrebe od ugradjivanja koje je vece od oko tri hiljade evra, posto jeli namestiti tender svaka dva-tri meseca i nije bas tako lako. Ima previse zasluznih gradjana, za koje se mora namestiti tender.Dakle, mislim da je mastermind price, Dzentrifikatorka, iz ubedjenja pristupila poslu, sto je zapravo jos veci problem od cistog drpanja. Promovisu Srbiju na nacin koji ne interesuje nikoga u njihovoj ciljnoj grupi (vinogradi, arhitektonska cuda, hipsteri itsl. - sve ono sto zapadna Evropa vec ionako ima) i koji je tu da leci njihovu opterecenost statusom zemlje iz koje dolaze. I to sve kroz tehnolosku revoluciju za debile - podizanja rejtinga zemlje na Googlu (sta to uopste znaci?).
Apsolutno se slažem, osim sa jednim detaljem: Dulićev sajt je postojao, i interaktivna fleš (čini mi se) mapa... Samo je bio večito u izradi, i naravno, nije vredeo toliko koliko je plaćen.
Link to comment
Venom objasnio.Mogu da zamislim da su troškovi izrade sajta mogli biti i 7-8k eura a da je ostalo profit.
jesi li video sajt?ono ne vredi ni 100 ojra...a destinacija?ne mogu ti objasniti destinaciju. Edited by PointTaken
Link to comment
edit: ... zajebi, nemam ja živaca da rantujem oko ovoga.
:lolol:Inače, ja se bojim da bismo, da je Biki kojim slučajem spremala ispit sa Natašom Jeremić, sad čitali o njenom mladom i talentovanom mužu koji se vratio iz NY i zamislite, ne mož' nigde da nađe pos'o! Pa kakav smo mi narod...
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...