Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

Tačno. A mi smo dozvolili da se Staro sajmište onako zaparloži. Ne znamo da cenimo to što imamo, eto to je.
Aušvic je imao daleko bolji marketing i taj neki vajb genocida je tamo daleko jači nego kod nas. Možda bismo Staro sajmište mogli da rebrendiramo, uz neki catchy slogan ili nešto tipa "Kao Aušvic, ali za manje para". Po ugledu na onu rumunsku kampanju u Velikoj Britaniji.
Link to comment
  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Ne misliš valjda da sam bio ozbiljan :D Naravno da bi sve to trebalo, ali ne zbog "turističke atraktivnosti" i - ne tako što bi bagerom sklonili one koji su tamo.

Link to comment
Imam prljavu tajnu da priznam: idem na blogomaniju, izvir, uvir i melting pot svekolikog srpsko blogovnovstva tristašezdesetpetlepodanskog. Jebe mi se, sve mi je plaćeno, a možda napravim neke varijante za šljaku jer imam više duha i bolje fore od 90% tamošnjih blogera, mada 90% tamošnjih blogera ima više smisla da napravi pare od mene (u "blogere" ne računam Books of Knjige, ljude koji se bave (web) dizajnom i ljude koji imaju neko IT znanje, za mene su oni uvek carevi kojima samo mogu da ponudim držač za testise u vidu mojih očnih duplji, nevezano za to koliko jesu ili nisu govna onako ljudski). Ali plan mi je da se iskupim za greh time što ću ozbiljno tamo da istrolujem određene nosoroge, lobanje i dame od stila koji su na ppp inače lajtmotiv.Razmišljam se da na Deponiji otvorim aukciju za konkretne teme za trolovanje tj. pitanja koja biste voleli da postavim na khm "predavanjima". Ako ima zainteresovanih.
ima. pitaj ih koji im je qraz
Link to comment
Aušvic je imao daleko bolji marketing i taj neki vajb genocida je tamo daleko jači nego kod nas. Možda bismo Staro sajmište mogli da rebrendiramo, uz neki catchy slogan ili nešto tipa "Kao Aušvic, ali za manje para". Po ugledu na onu rumunsku kampanju u Velikoj Britaniji.
mozemo i da zrtvujemo nesto lokalnog stanovnistva romske nacionalnosti, cisto da celu stvar aktuelizujemo.ma mogucnosti su bezgranicne.
Link to comment
mozemo i da zrtvujemo nesto lokalnog stanovnistva romske nacionalnosti, cisto da celu stvar aktuelizujemo.ma mogucnosti su bezgranicne.
To mi je palo na pamet, ali to bi bio drugi deo kampanje, kada bi ljudi već stekli avernes. Žrtvovanje bismo promovisali kao "A mislili ste da genocida više nema" ili "Genocid za 21. vek".
Link to comment

Egzekli, ko može da plati, može da iskusi genocid iz prve ruke. Još ako dolaze Nemci, prodaš im priču u fazonu "budi kao tvoj deda", pošto je svima porodična tradicija važna.

Link to comment

zluradi ste - ona misli na onaj PRAVI aušvic što je u stvari bio fabrika kobasica u ww2. to što ste vi krenuli da izmišljate genocide više govori o vama nego o njoj. histerici. tako se srbiji ne pomaže. -_-

Link to comment
meni krvo što ja n'umem da izmuzem državu a umem da temiram wordpress :(šta sam ja lošiji burek od ostali bureci?
ali umeš li da Srbiju predstaviš u odgovarajućem svetlu?http://youtu.be/CLn29AKGDMk Edited by Arbeitmann
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...