Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

njen. ne znam kako ne vidiš, ja joj nisam drugar.
Pa onda me blokirala. Bio je otvoren, ja sam napisala komentar, onda sam videla da je obrisan i posle kad sam kliknula ponovo, izaslo da link na tu stranicu ne postoji. Sorry, this page isn't available The link you followed may be broken, or the page may have been removed.
Link to comment

Imam prljavu tajnu da priznam: idem na blogomaniju, izvir, uvir i melting pot svekolikog srpsko blogovnovstva tristašezdesetpetlepodanskog. Jebe mi se, sve mi je plaćeno, a možda napravim neke varijante za šljaku jer imam više duha i bolje fore od 90% tamošnjih blogera, mada 90% tamošnjih blogera ima više smisla da napravi pare od mene (u "blogere" ne računam Books of Knjige, ljude koji se bave (web) dizajnom i ljude koji imaju neko IT znanje, za mene su oni uvek carevi kojima samo mogu da ponudim držač za testise u vidu mojih očnih duplji, nevezano za to koliko jesu ili nisu govna onako ljudski). Ali plan mi je da se iskupim za greh time što ću ozbiljno tamo da istrolujem određene nosoroge, lobanje i dame od stila koji su na ppp inače lajtmotiv.Razmišljam se da na Deponiji otvorim aukciju za konkretne teme za trolovanje tj. pitanja koja biste voleli da postavim na khm "predavanjima". Ako ima zainteresovanih.

Link to comment

inače riba je za RTS izjavila kako je"Aušvic jedna od najvećih turističkih atrakcija".Airel, na Blogomaniju pored 365-aša ima sasvim pristojnih govornika, tako da ne treba da se stidiš :D Možda i ja skoknem tamo pa možemo nekoga da uhvatimo u mašinu :)

Link to comment
inače riba je za RTS izjavila kako je"Aušvic jedna od najvećih turističkih atrakcija".
Tačno. A mi smo dozvolili da se Staro sajmište onako zaparloži. Ne znamo da cenimo to što imamo, eto to je.
Link to comment

Deo paviljona je u privatnom vlasništvu ljudi koji tamo žive, a deo merkaju bizmismeni koji su podmazivali gde treba.Muka je živa da Muzej genocida preuzme centralni paviljon sa tornjem, makar, i postavi neku iole pristojnu izložbu tamo.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...