Jump to content
IGNORED

365(ne)lepihdana


kim_philby

Recommended Posts

  • Replies 2.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • morgana

    152

  • Turnbull

    137

  • Аврам Гојић

    120

  • gospa buba

    87

Ljudi su tako lenji, pokvareni i neinventivni... Baš smor. Sajt je kršina čak i po standardima gmazina iz TOS-a.Šta je kusur za tih 11 soma, trojni blowie?

Link to comment

@AnaMarijaPop: Vratis se u Srbiju, uradis kampanju za Srbiju za daleko manje pare nego napolju, i onda te zove @KurirVesti da te bezobrazno propita.Inače je vukli za rukav da ostane.

Link to comment
@AnaMarijaPop: Vratis se u Srbiju, uradis kampanju za Srbiju za daleko manje pare nego napolju, i onda te zove @KurirVesti da te bezobrazno propita.Inače je vukli za rukav da ostane.
mogla je da uradi takvu kampanju za Francusku, znas za kolike pare!Turisti bi nagrnuli u Pariz posle toga.
Link to comment

Mislim, ja stvarno ne optužujem nikoga što su naplatile. Troškovi za sajt, putni troškovi, materijali, blabla.Sve to pod uslovom da su stvarno imale najnižu ponudu, za dati kvalitet.Ali, ribo, daj ne seri ovako.

Link to comment
@AnaMarijaPop: Vratis se u Srbiju, uradis kampanju za Srbiju za daleko manje pare nego napolju, i onda te zove @KurirVesti da te bezobrazno propita.Inače je vukli za rukav da ostane.
Zamisli ti taj užas, uzmeš državne pare za svoj projekat, i onda javnost zapravo očekuje da joj položiš račune na šta si ih potrošila! Pa to ima samo u Srbiji.
Link to comment
Mislim, ja stvarno ne optužujem nikoga što su naplatile. Troškovi za sajt, putni troškovi, materijali, blabla.Sve to pod uslovom da su stvarno imale najnižu ponudu, za dati kvalitet.Ali, ribo, daj ne seri ovako.
Pa to, ne mislim ja stvarno da je ona išta proneverila. Ali daj bre, ako radiš poao po javnom konkursu, i to javni posao (u smislu - namenjen javnosti), pa šta je normalnije nego da te novinari prepitaju. Kurir je sranje, naravno, ali jebiga, šta sad, ne moraš da im odgovoriš ako nećeš. Pa javna kritika je valjda najosnovniji uslov postojanja građanskog društva, jebote, ne mogu da verujem da se neko tome čudi. Edited by Syme
Link to comment
Mislim, ja stvarno ne optužujem nikoga što su naplatile. Troškovi za sajt, putni troškovi, materijali, blabla.Sve to pod uslovom da su stvarno imale najnižu ponudu, za dati kvalitet.Ali, ribo, daj ne seri ovako.
Troškovi za sajt su 40$, a burekdžija je to sklepao za par sati. Putnih troškova nema jer su slike (makar van Beograda slikane) iz stocka jedne privatne firme koja se bavi izdavaštvom. Nek su vezi iz TOSa dali soma za obaveštenje o konkursu, dobri su po par hiljadarki za 2-3 dana posla.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...