Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

9 hours ago, mandingo said:
  Reveal hidden contents

Posteno su sjebali ovo. Pa jbt, sve sto je napisano iznad, plus hiljadu zamerki imam. Jos od pocetka sezone sam strepio da ce da ubiju NK na sredinu sezone. Ne samo sto jesu, nego ga je Arya ubila. Pa pobogu, mislim da bi bio jaci ili isti, u najmanju ruku payoff kad bi ga Davos probodeo. Sta, kao valyrian steel dagger je neka simbolika. U medjuvremenu Bubi se predao zmaju, lol. Ispade da je Beric vaskrsavao 10 puta kako bi spasao Ariju u hodnicima Winterfella, dok je Bubi vaskrsao zbog??? I ko ce sad Cersei da ubije? Varys? Misandei? 

  Reveal hidden contents

 

 

jaime :coffee:

well, reklo bi se da je leak bio legit, ni tamo nije bilo poentiranja oko nk-a, brana itd.. a stos tice konkretno ove epizode, missim da je ostala kraca za 1-2 smrti izmedju crva/tormunda/brian..

Link to comment
1 hour ago, Filozof manijak said:

Mene zanima da li u prethodnim sezonama postoji scena u kojoj Arja uvežbava ovaj potez prebacivanja bodeža iz ruke u ruku (ili nešto slično)?

Apsolutno me mrzi da pretražujem serijal unazad, pa ako je neko skoro bindžovao....

snalazljiva je, sve starkove se odlicno prilagodjavaju situaciji

Link to comment
 
 
 
37 minutes ago, Fins fleet said:

Koliko ja skapirah, John se nije borio sa zmajem zbog zmaja, vec je pokusavao da prodje pored njega do sume. Znamo da je tamo krenuo jer je rekao Deneris u jednom trenutku nakon sukoba sa NK "Bran", a ona njemu "Da, idi" (ja cu za to vreme da ladim jaja i cekam da mi pridju mrtvi i sjebu mi zmaja). I u toku borbe je par puta probao da prodje pored njega neuspesno dok je ovaj bio zaokupiran NPC-evima.

 

Arya je samo bila uspesnija u prikradanju jer je nindza.

 

I ne samo to, od momenta kad je usao u zamak, gde god pogleda, tu su mu prijatelji koji su u ocajnim situacijama, Sam lezi na zemlji i jedva ubija zombija, Brijena i Jaime pritisnuti uza zid, sa hordom ispred sebe itd itd. Stari Dzon bi potrosio vreme na spasavanje sadrugova. Bros before hoes Night King. Al ovo je Aegon... 

Link to comment

Sta je pobilo one silne dothrakije na pocetku za cca 10 sekundi? Ista ona vojska koja se pola sata tukla ispred zamka? Covek bi rekao da ce ako nista drugo konjanici izgaziti bar 10 redova mrtvih dok ih ne obore sa konja.

I da, koja je poenta vatrenih maceva, jel to znaci da dothrakiji nisu imali adekvatno oruzje i da nenadano nije naisla Melisandra ovi bi isli "u proboj" bez sanse da ista urade (stradali bi za 5 sekundi :huh:)?

Link to comment
Sta je pobilo one silne dothrakije na pocetku za cca 10 sekundi? Ista ona vojska koja se pola sata tukla ispred zamka? Covek bi rekao da ce ako nista drugo konjanici izgaziti bar 10 redova mrtvih dok ih ne obore sa konja.
I da, koja je poenta vatrenih maceva, jel to znaci da dothrakiji nisu imali adekvatno oruzje i da nenadano nije naisla Melisandra ovi bi isli "u proboj" bez sanse da ista urade (stradali bi za 5 sekundi :huh:)?
Pa treba biti mali Perica pa poslati laku konjicu na frontalni udar na pešadiju. Ne trebaš biti mag taktike da znaš da se laka konjica tako ne koristi. Tolike pare su utukli a nikog nema da ih posavetuje. Samo sam čekao da krene Trooper od Iron Maiden :D

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
13 minutes ago, Uskebasi said:

 

I da, koja je poenta vatrenih maceva, jel to znaci da dothrakiji nisu imali adekvatno oruzje i da nenadano nije naisla Melisandra ovi bi isli "u proboj" bez sanse da ista urade (stradali bi za 5 sekundi :huh:)?

 

Ovo mi bio najveci mindfuck. :D

Link to comment

Kad smo kod mindfucka, meni je ostalo nejasno kakav je plan bio sa NK, da ga namame na Brana i sta onda? Da cekaju da se neplanirano pojavi Arya i proda mu foru sa bodezom? Jbg, ocekivao sam da bar na drvetu sedi Tyrion sa samostrelom :D

Link to comment

Vi koji pratite Prestona, jel to prestao da se dere i glumata... ranije nisam mogao zbog teatralnosti da ga gledam al sad je odličan, baš gledam za ep. 2. Ubija lik :)

Sent from my POCOPHONE F1 using Tapatalk

Link to comment
5 minutes ago, Uskebasi said:

Kad smo kod mindfucka, meni je ostalo nejasno kakav je plan bio sa NK, da ga namame na Brana i sta onda? Da cekaju da se neplanirano pojavi Arya i proda mu foru sa bodezom? Jbg, ocekivao sam da bar na drvetu sedi Tyrion sa samostrelom :D

 

Samostrel je kod Bronna, cilj Braća Karamazovi Lanisteri... 

Link to comment
16 hours ago, mraki said:

Koliko samo naprežem oči da razaznam šta se ovde dešava, jebao ih mrak.

Хахахахахаха...какво је ово срање, да човек не верује...

15 hours ago, Weenie Pooh said:

 

Jesam rekao? Ne znam što te iznenađuje, Cock Merchants be cock merchanting.

 

Biće da je u pravu onaj leaker, finale u KL, svi bitni izgibaju, na prestolu ostaje Bubi-Mau beba koju vaspitava najpametniji patuljak na svetu. Severom vlada najpametnija žena na svetu, naravno.

 

Prove me wrong, vi što ste gledali treću...

Прети да баш буде тако.

11 hours ago, Zverilla said:

Napravljeno da bude zabavno i uzbudljivo. I taj cilj je i ostvaren. Mrak i vatra i gledanje dok sunce sviće prave super horor atmosferu. Meni na prvo gledanje bilo veoma zanimljivo, al sad kad krećem da mislim sta sam video... :(

 

Priča u seriji  je već odavno nekonzistentna al sad ga baš usraše. U parnim scenama melejarde zonbia, u neparnim dva, max tri. Pa u krug. 

 

Al plan bitke je pobedio... Hajde da uradimo sve naopako što se naopako uraditi može, jer što da ne

 

Ово је све било само не  занимљиво.

10 hours ago, Ayatollah said:

Kakvo govno na kub. Koliko moraš da budeš glupo, netalentovano govedo za pisanje scenarija i pisanje uopšte da napraviš potpuni deus ex machina holivudski kliše od ove epizode, i totalno usereš i ono malo mogućnosti što ti je ostalo raspolaganju. NIŠTA, ALI NIŠTA neočekivano u prelomnoj epizodi, sve ide oprobanim jebenim klišeom iz Marvel filmova i ostalog đubreta koje se servira godinama unazad iz Holivuda. Sad me savršeno boli kurac kako će ovo govno od serije da se završi i ko će da sedi na prestolu na kraju, jebao ih presto sve u dupe. Čemu Azor Ahai, čemu Deca Šume, ispadoše bitni na kraju kao pirati sa Baziliskovih ostrva i imperator Ji Tija.

 

EDIT: Nadam se barem da Martin neće BAŠ OVOLIKO zasrati u knjigama, ali strepim da se debelo govno prodalo za pare, i da će da piše sada sve što mu izdavač sugeriše. Ako se desi tako nešto, neće biti dostojan da se pomene u istoj rečenici sa Tolkinom, Džordanom ili Herbertom. 

Не претерујмо сад баш...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...