Jump to content
IGNORED

Game of Thrones


Ryan Franco

Recommended Posts

Preveo ih je preko zida, to je game changer za divljane.

 

Preveli su oni njega preko, neposredno pre nego što ih je izdao. Jeste došao po njih u Hardhome što je lep gest, ali i posle toga su bili mahom indiferentni. (Ne mogu da zaboravim kako je brodove ipak parkirao severno od Zida, i onda pešačio sve do Castle Black da bi video da li će Ser Alliser da ga pusti da se vrati :D )

 

Koliko u prošloj epizodi je Tormund drndao sa Davosom o tome kako su kraljevi sranje i zajebali smo se što smo sledili kraljeve i evo bar Jon Snow nije kralj. A sad pošto je osvojio Winterfell nekako uspeo da ne zagine čekajući da Littlefinger osvoji Winterfell, kolektivno se učlanjuju u Severnjačku kraljevsku akademiju nauka i umetnosti. 

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

To je poenta samo ako zažmuriš i pritisneš dlanovima uši. Olfaktorno uzimam da smo svi odavno mrtvi, inače ne bismo mogli da gledamo.

Link to comment

pogledah opet scenu "krunisanja", Tormund i njegovih par divljaka u hali nisu ucestvovali u usklicima, samo su stajali sa strane

Link to comment

Koliko u prošloj epizodi je Tormund drndao sa Davosom o tome kako su kraljevi sranje i zajebali smo se što smo sledili kraljeve i evo bar Jon Snow nije kralj. A sad pošto je osvojio Winterfell nekako uspeo da ne zagine čekajući da Littlefinger osvoji Winterfell, kolektivno se učlanjuju u Severnjačku kraljevsku akademiju nauka i umetnosti. 

 

Ajde u sto dindzi da ce u nekom trenutku u sledecoj sezoni kada Dzon nesto zajebe, biti dijalog izmedju te dvojice bas na tu temu - ,,bio je dobar dok nije postao kralj, a sada kada je kralj, pokvario se" itd.

Link to comment

pogledah opet scenu "krunisanja", Tormund i njegovih par divljaka u hali nisu ucestvovali u usklicima, samo su stajali sa strane

Verovaću ti na reč, svaka im čast ako su uspeli da izbegnu tu jednu od 668 gluposti sa kojima se sudare po epizodi.

 

Scena je i bez Tormunda sasvim dovoljno glupa, jer za Bubija™ glasaju Davos i knights of the Vale. U stvari, ništa manje ne bi bila glupa ni da za njega glasaju samo Severnjaci iznenada oduševljeni činjenicom da je dezertirao iz Nights Watch i poveo divljane na Winterfell. Čak ni stavku #1 na spisku od ukupno jedne stavke ne zadovoljava:

 

game%20of%20thrones%20bear%20island%20le

Link to comment

Jeste, mada ja sam bio pod utiskom da to što gavranovi nose uopšte ne izgleda tako, sa krasnopisom/dečjim škrabotinama i sa fancy pečatom. Ja sam mislio da takva kićena pisma nose samo standardni glasnici, a da r-mail šalje samo sitnu maestersku stenografiju koju samo oni znaju da interpretiraju tj. prepišu pre nego što je uruče primaocu :unsure: Nisam siguran da li se u knjigama pominje ovako ili onako.

Link to comment

Jeste, mada ja sam bio pod utiskom da to što gavranovi nose uopšte ne izgleda tako, sa krasnopisom/dečjim škrabotinama i sa fancy pečatom. Ja sam mislio da takva kićena pisma nose samo standardni glasnici, a da r-mail šalje samo sitnu maestersku stenografiju koju samo oni znaju da interpretiraju tj. prepišu pre nego što je uruče primaocu :unsure: Nisam siguran da li se u knjigama pominje ovako ili onako.

Pominje se u knjigama... kad Rob sa vojskom čeka ispred Blizanaca, Crna riba ubija svakog gavrana koji poleti-u jednom od pisama je bila čestitka rođendana nekom od brojnih Freja :) Normalno se čita, nema nikakve enkripcije :)

 

Послато са HTC Desire 820 уз помоћ Тапатока

Edited by arheolog1981
Link to comment

Verovaću ti na reč, svaka im čast ako su uspeli da izbegnu tu jednu od 668 gluposti sa kojima se sudare po epizodi.

 

Scena je i bez Tormunda sasvim dovoljno glupa, jer za Bubija™ glasaju Davos i knights of the Vale. U stvari, ništa manje ne bi bila glupa ni da za njega glasaju samo Severnjaci iznenada oduševljeni činjenicom da je dezertirao iz Nights Watch i poveo divljane na Winterfell. Čak ni stavku #1 na spisku od ukupno jedne stavke ne zadovoljava:

 

 

Nije dezertirao vec je umro a straza se zavrsava smrcu.

Link to comment

... a dezerter se posthumno proglašava kraljem, u skladu sa članom 5. stavom VIII i članom 14 stavom II RKZ Vesterosa, autonomne pokrajine Sever.

Edited by Weenie Pooh
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...