Jump to content
IGNORED

tenis - kladjenje


Fins fleet

Recommended Posts

Hm... kako turnir odmiče ponuda sve siromašnija... pitam se zašto? :DJa ću danas probati u nekoj mešanoj varijanti sa ostalim sportovima overe na Djokovića i Federera sa granicama 27,5 i 28,5 respektivno kvota 1,85. Isto tako mislim da Tipsa dobija u hendikepu što znači 3:0 ili 3:1. Takodje mi primamljivo deluje hendikep dvojka na Kuznjecovu protiv Wozniacki što znači da Kuza uzima bar jedan set... kvota 1,85 ali svi koji se klade na tenis znaju da petljanje sa ženama prilikom toga ide isključivo na sopstvenu odgovornost...

Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    18

  • loser

    16

  • Feindouno

    15

  • Fins fleet

    12

Ja ću više onako iz zezanja probati da Muller i Young osvoje po set, Isnera i Daču Ferera čiste pobede i to pojačati nekim fudbalom ili MLB-om... Ništa što bih preporučio nekome nego čisto onako da se prati...

Link to comment
  • 4 months later...

Stavio sam nešto sitno na Pejra protiv Vavrinke. Francuz me nije impresionirao kada sam ga ranije gledao, ali ove nedelje u Oklendu je imao dobre rezultate. Vavrinka se već duže vremena nalazi na nizbrdici. Slična situacija je sa verdaskom, tako da očekujem da ga Tomić dobije prilično lagano.

Link to comment

Naša Jovanovski mi je siguran fiks,njena protivnica kao domaća igračica uglavnom igra na vajld kard, ispod prosečna je.Tomić takođe,već ste rekli. Sve bolje igra a Verdasko je u padu.srećno :)

Link to comment

Svako klađenje na žene radite na sopstvenu odgovornost jelte, što znači da ne preuzimam gram odgovornosti jelte, ali ne vidim način kako Jeca malu Robson može da počisti sa terena ergo... over 18,5 mi mami osmeh na lice...edit: Mislim da precenjujete Tomika... verujem da će pobediti ali mnogo teže nego što se ovde potencira, stoga sam odigrao jedan jak over 39,5

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Sve mi se čini da se niko ko je prepisao tiket odavde nije ovajdio..ajmo ponovo: Conga - Istomin over 29.5, Istomin je prilično solidan teniser koji ima dobar servis, Congi retern nije najjače oružje tako da bi trebalo da uleti bar jedan tajbrejk, što bi opet trebalo biti dovoljno da se probije ova skrona granica.Dodig - Žil over 32.5, sudar dva grindera ne bi trebalo da ide ispod 32.

Link to comment

Verovatno ću ići sa jakim ulogom na singl Nole-Lorenci ukupno gemova prvi set devet ili manje na kvotu 1,55 kod Mozzarta. Ne verujem da ovaj može da uzme četri gema u tri seta kumulativno a kamoli da ih sve skupi u prvom setu.

Link to comment

nemoj, preskoci prvo kolo, velike su vrucine, zale se igraci, mozda se novak odluci za takvu varijantu akumulacije energije(sto mu je potpis do pre godinu dana bio) koja trosi vise vremena (bolece ga uvo verovatno negde do 7-8gema i onda ce da pojaca u zavrsnici seta), a manje snageja sam vise za onu koja trosi vise snage, a manje vremena, ali cak ni fed to ne koristi u prvim kolimasamo rafa

Link to comment

ja to iz samilosti prema tebi, nije zgoreg malo opreznosti pred prvo kolo :D nikad ne znas kakav ce da izadje, raspolozen,nerasplozen, obrijan, neobrijan, mrzovoljan i slicno... :D i shodno tome da ispusti par gemova na konto vrucine :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...