Jump to content
IGNORED

tenis - kladjenje


Fins fleet

Recommended Posts

jos smanjeno? e pa sad necu da se kladim na congu. ipak ne mogu da stavim novce na jednog igraca a zelim da pobedi drugi.neko tu vidi win-win situaciju ali ne ovog puta.

Link to comment
  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    18

  • loser

    16

  • Feindouno

    15

  • Fins fleet

    12

  • 1 month later...

Imam ja... :DZaobidješ kladionicu u širokom luku i budeš dobar ono što bi inače uložio. :lol:Zezam se...Moji predlozi:Fognini (-1,5)-Zebalos H1 (1,70)De Baker (-1,5)-Jaziri H1 (2,40)I overi na Fiš-Kamke; Monfils-Dimitrov; Stepanek-Kolšrajber sa granicama 28,5 ; 36,5 i 39,5 sve na 1,85 kvotu....edit: kvote i granice iz Mozzarta

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Jako lepa kvota 1,85 u Mozzartu na pobedu Granoljerosa protiv J.C.Ferera...Ferero ima 32 godine i odigrao je dva maratonska meča u prva dva kola. Ne verujem da će imati snage da ovo izvuče...

Link to comment
Tipsa je jako težak mečap za Berdiha i po meni ova kvota je čist value. Protiv Karlovića sam više odigrao na osećaj.
meni u mocartu kvota 1 srećom,nadam se bar da si se ti kladio negde gde se ovo važi kao jankova pobeda.
Link to comment
meni u mocartu kvota 1 srećom,nadam se bar da si se ti kladio negde gde se ovo važi kao jankova pobeda.
Na sreću nisam jer bi me rušila predaja Granoljerosa... laugh.gif. Ovako imam dve kvote 1 i od respektabilnog tiketa sa kvotom 50> imam tiket koji, ako prodje, taman mogu da ga iskoristim za papriku, paradajz i tariguz sutra na pijaci...biggrin.gif
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...