Jump to content
IGNORED

tenis - kladjenje


Fins fleet

Recommended Posts

  • Replies 126
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Jean-Luc Picard

    18

  • loser

    16

  • Feindouno

    15

  • Fins fleet

    12

Ovo znaci da ce biti tacno 6 razlike za Nadala u gemovima?
Ne. Nereseno do 6 za Nadala. Znaci ako Murray ima vise gemova pucam i ako Nadal dobije 6:3 6:2 pucam. Znaci, navijam za Murraya.
Link to comment

Nisam znao da i to ima. Ovako na prvu mi se cini da je tih 5 preterano velika kvota. To je znaci suprotno od moje igre NAdal-5.5 i samo se iskljucuje opcija da Marej ima vise poena.. Sto vise razmiljsam, sve mi vise to deluje kao kvota poklon (1.9 je Marej+5.5 i oko 1.2 najvise da Nadal osvoji vise poena, pa bi po svakoj logici ta kvota trebala da bude plafon 2.5).Ispravite me gde gresim.

Link to comment
Ovako na prvu mi se cini da je tih 5 preterano velika kvota.
A sta mislis, zasto sam igrao. :D
Ispravite me gde gresim.
I cak je nesto bolje, jer je 6 a ne 5.5.
Igrao si X na +6? Dakle da uzme tacno 6 gemova manje?
Ne, bre, Igra se zove: (Handicap 3-Way - Games Won). Dakle igras Nadal, tie-Murray+6 ili Murray+6.5 Edited by Fins fleet
Link to comment

Ja i dalje ne verujem. Da sam znao za to ja bih igrao ovo moje sto sam svakako igrao Nadal-5.5 na 1.85, a to bi branio na sitnije sa ovim tvojim i kvotom 5. A mozes da se cak nadas da ce biti npr. 6:4 6:2 pa da udju oba singla.Al sve nesto sumnjam da ti nisi nesto najbolje razumeo, nemoguce da je tolika kvota. A gde uopste igras to? Pini?

Link to comment

Odgovara mu da buse isti broj gemova ili da Nadal dobije sa najvise 6 razlike. Tj. pada ako Marej osvoji vise gemova ili Nadal osvoji bar 7 gemova vise od Mareja. Valjda. Al opet kazem, ponavljam, neko se grdno zajebo ako je za tu igru dao kvotu 5.

Link to comment
Pa zar to nije isto?Reci mi koji rezultat treba da bude da bi tvoja opklada bila dobitna?
6:4 6:3 je validno, kao i 7:6 7:6 Ako bude 6:4 6:2 ili 6:4 2:6 6:4 dobijam ulog nazad.
Al sve nesto sumnjam da ti nisi nesto najbolje razumeo, nemoguce da je tolika kvota. A gde uopste igras to? Pini?
bet365Evo, pa mi reci kako bi ti razumeo:212ccp.jpg
Link to comment
Ne, bre, Igra se zove: (Handicap 3-Way - Games Won). Dakle igras Nadal, tie-Murray+6 ili Murray+6.5
Mislim da nisi najbolje razumeo ovo. Mora biti tacno 6 razlike za Nadala da ti bet bude dobitan.
Link to comment
Pa to ti je HX ili da Nadal dobija sa tacno 6 gemova razlike.
Upravo to. Na to sam i mislio, gledam o cemu prica covjek.7-6 7-6 je daleko od validnog. Nisu vjeverice da ti za to daju kvotu 5 jebote.
Link to comment

A, tie im znaci da je nereseno na -6, a ne od 0 do 6. :isuse: Jebo me i kad sam se setio da se kladim na tenis. A izgledalo mi predobro.I jebala ih kvota 5, pa za ovo bi trebalo i vise.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...