Jump to content
IGNORED

Kozmetika


Nicol

Recommended Posts

  • 1 month later...

imam ja tako neki plan koji sam napravila da za dva i po meseca skupim pare da kupim ajped..i! odlucila da necu da kupim tecni puder od 50-60e ovog puta, nego neki od 20-25. te ladno kupila za 15 u supermarketu. bourjois healthy mix serum, koji je zapravo gelast nekako..dosla kuci da ga isprobam odmah, sva skenjana naravno, i kad sam videla kako nije onako gust kao moji omiljeni chanel i by terry vec otpisala kao bacenu paru. medjutim, on jeste lagan i nije za neku scensku sminku, ali ako vam je lice bez nekih vecih nepravilnosti, ovo taman sluzi da skine fatig sa lica i da da neku barsunatost...pre-za-dovoljna sam! kad budem isla u nocne izlaske onda cu samo da napufnam puder u prahu preko koji je solidan i imam ga od ranije.na liniji usteda uzela sam i revlonov balm u boji (just bitten kissable), koji je u obliku olovke. ima eukaliptusa u sebi, oseti se na ustima, a taman ostavlja i fin sjaj. nisam nesto preodusevljena, ali to radim zbog ajpeda...:sigh:

Link to comment

Bourjois je meni generalno odlican brend, a nisu medju preskupima, ne znam kako je u FR. Ja moram da pohvalim njihove senke jer jedine, pored ArtDeco senki, izdrzavaju na mom licu i posle obilnog znojenja (a lice mi se vrlo lako oznoji), nema razmazivanja i sl.

Link to comment

bb kreme su big in asia, ali na mene se nesto nisu primile.treba mi i senkica neka boje koze, posto ja imam buljave oci i ne smem nista ni tamno ni svetlo da stavljam na kapke, pa bih mogla opet nesto bourjois! :D

Link to comment
myokine jeste proslost, ali pena jos uvek moze da se nadje!100045l.jpg
tek sad vidim odgovor. hvala!a gdje da nadjem pjenu?imam i ja bourjois healthy mix, odlican je puder, nije premastan i nije presuv, jedino je boja mogla mozda da bude za nijansicu zivlja (ali meni ne smeta)edit. hm, mozda je samo promijenjeno pakovanje pjeni? ja mislim na ovu:100040_l.jpgi bourjois maskara za osjetljive oci je jako dobra, inace Edited by morgana
Link to comment
bb kreme su big in asia, ali na mene se nesto nisu primile.
nisu se primile u smislu ne odgovaraju ti ili ..?meni samo smeta što se malo više sijam sa njom. rešenje bi bilo (ko što ti kažeš) da ma'nem malo praškastog pudera preko ali sam se skroz odvikla od njih. ne znam ni koji bih kupila :(p.s. trebalo je iPad da kupiš kad si bila u USA, meni je baš ispala ušteda dobra.
Link to comment

mozda cu ici u san diego sad poslom u januaru, pa to gadjam. ako ne ja, ici ce mi drugar pa zato i gadjam taj tajming.http://www.youtube.com/watch?v=GKYkKKHOEaYupravo to sa sijanjem oko bb kreme. ja volim da mi je puder mat, a opet da je svetlucav. znaci kristalici, a ne mast...da kazem to seljacki. :D

Link to comment
tek sad vidim odgovor. hvala!a gdje da nadjem pjenu?imam i ja bourjois healthy mix, odlican je puder, nije premastan i nije presuv, jedino je boja mogla mozda da bude za nijansicu zivlja (ali meni ne smeta)edit. hm, mozda je samo promijenjeno pakovanje pjeni? ja mislim na ovu:100040_l.jpgi bourjois maskara za osjetljive oci je jako dobra, inace
ja sam onu roze penicu kupila prosle nedelje u beogradu, apoteka krug u milosa pocerca 25.koliko sutra cu proveriti da li imaju ovu u tubi ili je to isti proizvod!
Link to comment

hvala ti :)pogledala sam u medjuvremenu vichy sajt, plava tuba i roze pjena nisu isti proizvod. reci mi molim te, jel roze pjena isusuje kozu? ako ne, uzecu je. sad koristim neki avene gel za umivanje, nisam prezadovoljna.

Link to comment

sutra cu proveriti da li imaju tu plavu penu - za svaki slucaj! ma ja sam godinama koristila estee lauder proizvode. razmazila me drugarica koja je zivela u USA, a sada resila da se vrati u majcicu... a meni se ne finansira lokalna kozmeticka mafija, pa moram da trazim alternativu.za sada pobedjuju uriage i vichy!

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...