Jump to content
IGNORED

Tableti


Recommended Posts

...U isto vreme, sa telefona (LG Optimus L9) sve radi ok, sa sve titlovima, ali sa nekom internom LG app koja je stigla sa telefonom.
Mene interesuje nesto drugo. Kakva je slika na TV-u kada postis film sa telefona?Ja kupio sve kablove i povezao HDMI-jem S3 sa TV-om, ali slika dosta losija tj. nema pojma da je kvalitet koji HDMI moze da izgura. Isti film pustam sa telefona preko HDMI kabla i sa kompa preko HDMI kabla. Slika nema veze jedna sa drugom. Sa kompa odlicno, sa telefona kao da sam pustio video beam.
Link to comment
To 3G znaci da mu stavis karticu od operatera i vozis 3G?Jbga mnogo je to dodatnog novca a mora bih da uzmem i novu karticu novi paket, jok ja.Za sta si prevashodno namenio da ga koritis?Surf i gledanje filmova, kakvo je citanje knjiga na njemu?
Yep (3G). Obzirom da WiFi-ja ima ko šaše, a da i na livadi možeš da napraviš sebi hotspot sa telefona, nije mi se davalo +7k. Imam negde i onaj VIPov USB dongle, pa ću da probam dal' će da radi sa ovim (reče mi neko da je ova sprava kao Bubina radila sa MTS-ovim, a nije htela sa Telenorovim).Primarna je vremenska prognoza na desktopu :lolol: , gledanje filmova/serija, mailovi i surf, i to radi besprekornotm.Od readera ima neki Prestigiov koji je 'nako, a još nisam seo da se ljudski poigram i instaliram koješta (btw, dajte neke preporuke za browser, antivirus, task killer i šta je još neophodno za udobno funkcionisanje).Još jedno pitanje za Android poznavaoce - kako u praksi funkcionišu oni USB GPS kurčići? Jel' ima smisla nabavljati nešto tako za pipkalicu?
Link to comment
Yep (3G). Obzirom da WiFi-ja ima ko šaše, a da i na livadi možeš da napraviš sebi hotspot sa telefona, nije mi se davalo +7k. Imam negde i onaj VIPov USB dongle, pa ću da probam dal' će da radi sa ovim (reče mi neko da je ova sprava kao Bubina radila sa MTS-ovim, a nije htela sa Telenorovim).Primarna je vremenska prognoza na desktopu :lolol: , gledanje filmova/serija, mailovi i surf, i to radi besprekornotm.Od readera ima neki Prestigiov koji je 'nako, a još nisam seo da se ljudski poigram i instaliram koješta (btw, dajte neke preporuke za browser, antivirus, task killer i šta je još neophodno za udobno funkcionisanje).Još jedno pitanje za Android poznavaoce - kako u praksi funkcionišu oni USB GPS kurčići? Jel' ima smisla nabavljati nešto tako za pipkalicu?
ne treba ti task killer za novije androide, lepo on to i sam radi. browser: Boat Browser je bas, bas dobar, iako nedovoljno poznat. za dokumenta: Kingsoft Office. za knjige: posle duzeg istrazivanja, moj konacan odgovor je Moon+ Reader Pro, ima da se "kupi" unaokolo. razlog: jako bogate opcije za formiranje stranica, pozadine koje OK izgledaju i na slabijim ekranima, i kic elementi: animacija okretanja strane, uz pratece suskanje. Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
ne treba ti task killer za novije androide, lepo on to i sam radi. browser: Boat Browser je bas, bas dobar, iako nedovoljno poznat. za dokumenta: Kingsoft Office. za knjige: posle duzeg istrazivanja, moj konacan odgovor je Moon+ Reader Pro, ima da se "kupi" unaokolo. razlog: jako bogate opcije za formiranje stranica, pozadine koje OK izgledaju i na slabijim ekranima, i kic elementi: animacija okretanja strane, uz pratece suskanje.
Tenks.Gde se 'kupuju' apps osim na marketu?
Link to comment
  • 2 weeks later...
Imaš PM. Da nam tičer ne brišeПослато са GT-N7100 користећи Тапаток 2
ajde rene, živ bio. pošalji i meni link/linkove (čisto da vidim da li se "slaže" sa mojim izvorom)
Uradio upgrade firmware-a na klinkinom Prestigio-u... :isuse:Ajmo, opet instal fb, skype, igricu ovu, igricu onu...
ih bre, sledeći put prvo instaliraj ili "my backup pro" ili "titanium backup root" (najbolje oba)i nećeš se smarati sa tim "trivijalnostima"
Link to comment
ih bre, sledeći put prvo instaliraj ili "my backup pro" ili "titanium backup root" (najbolje oba)i nećeš se smarati sa tim "trivijalnostima"
A jbg nisam očekivao da će se imati šta backupovati...
Link to comment
A jbg nisam očekivao da će se imati šta backupovati...
Kakav danak, neiskustvu...i šta sad,... devojčica mora ispočetka da igra "ljute ptice" c c c
Link to comment
Kakav danak, neiskustvu...i šta sad,... devojčica mora ispočetka da igra "ljute ptice" c c c
Yep. I matora mora opet da prelazi šezdeset i nešto nivoa s nekim šarenim kuglicama. :D
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...