Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

  • 1 month later...

Ne razumem vest.

 

 

Dosadašnji hrvatski rekord držao je Robert Prosinečki koga je Sevilja platila "modrima" 2,5 miliona evra pre 18 godina.

 

:mellow:

Link to comment

B92 kolosalno lupeta u poslednje vreme, ne znam ni što sam kačio njih

 

Koja je najskuplja Mamićeva kupovina do sada, pretpostavljam da je on držao i stari rekord? kao i rekordnu prodaju

Link to comment

Mozda misle da su ga modri platili sevilji toliko. Sport b92 je inace prepun gresaka i pisu ga polupismeni ljudi. Btw, povraca mi se od ovog topika.

Link to comment

B92 kolosalno lupeta u poslednje vreme, ne znam ni što sam kačio njih

 

Koja je najskuplja Mamićeva kupovina do sada, pretpostavljam da je on držao i stari rekord? kao i rekordnu prodaju

 

Opste poznata stvar da je Maminjo bog transfera, on nista nije platio rekordno, sem mozda cipela ili odela.

 

I zadnjih 15 godina sam siguran da nisu nikog platili preko 2.5milki, mozda je povratnicki transfer Balabana bio oko 2mil.

Edited by John Coltrane
Link to comment

 

 

Policija pretražuje kuće braće Mamić zbog utaje poreza: 'Nećemo okaljati sveto ime Dinamo'

'Moramo izraziti žaljenje što se to odvija u vrijeme i na način kada se mi nalazimo na svojim radnim mjestima, odnosno na pripremi s prvom momčadi Dinama u inozemstvu.'

Policija je u četvrtak rano ujutro počela pretraživati kuće i stanove izvršnog predsjednika Dinama Zdravka Mamića, njegova brata, sportskog direktora i trenera Dinama Zorana Mamića, izvršnog predsjednika Hrvatskog nogometnog saveza te dugogodišnjeg direktora i izvršnog direktora Dinama Damira Vrbanovića i službene prostorije GNK Dinama. Akciju je pokrenuo PN USKOK, a braću Mamić sumnjiče za utaju poreza.

– Na temelju kaznene prijave Samostalnog sektora za otkrivanje poreznih prijevara Ministarstva financija, Ured za suzbijanje korupcije i organiziranog kriminaliteta u suradnji s PN USKOK-om provodi hitne dokazne radnje zbog sumnje na počinjenje kaznenih djela primanja i davanja mita, utaje poreza i drugih davanja i zlouporabe povjerenja u gospodarskom poslovanju, vezano za nezakonite radnje koje su poduzimale odgovorne osobe GNK Dinamo i službena osoba Porezne uprave – stoji na stranicama PN USKOK-a.

Braća Mamić trenutačno se nalaze na pripremama Dinama uSloveniji i tamo su prema planu trebali ostati do nedjelje, kad je posljednja utakmica modrih na pripremama. Još nije poznato hoće li se vraćati u Hrvatsku ranije ili neće. Odvjetnik Čedo Prodanović već je stigao pred kuću Zorana Mamića, a odvjetnica Jadranka Slokovićpred kuću Zdravka Mamića i to po službenoj dužnosti pa zapravo još nema potrebe da se vraćaju.

Naravno da su reakcije uslijedile "brzinom svjetlosti", a i mnogi su ostali zatečeni, među njima i ministar unutarnjih poslova Ranko Ostojić.

– Ja vam o tome baš ništa ne mogu reći, u takvim stvarima ne sudjelujem, to vam radi policija, ali ako je točno to što ste vi sada pročitali, sigurno postoji razlog za takvo nešto – rekao je ministar za HRT.

Javnosti se obratio s time u vezi i GNK Dinamo:

Dragi navijači Dinama i poštovana hrvatska javnosti,

izvješćujemo vas da je po nalogu županijskog suda u tijeku istraga koju provodi PN USKOK u kojoj su predmet obrade naša dva člana: izvršni predsjednik Zdravko Mamić i trener Zoran Mamić.

Cijela hrvatska javnost zna da se već godinama vrši kontrola i nadzor nad radom našeg kluba i pojedinaca u istome i ovo je još jedna u nizu takvih. Naravno da ćemo kao klub i kao pojedinci surađivati sa svim institucijama i organizacijama koje to od nas budu tražile. Ipak, moramo izraziti žaljenje što se to odvija u vrijeme i na način kada se mi nalazimo na svojim radnim mjestima odnosno na pripremi s prvom momčadi Dinama u inozemstvu, a znajući što nam se stavlja na teret, ne možemo ne izraziti čuđenje odabranim izborom, načinom i vremenom vođenja postupka.

Konkretno, ono u što mi imamo uvid i što nam se stavlja na teret apsolutno jebespredmetno i iskonstruirano te smo sigurni da ćemo dokazati zakonitost naših postupaka i odluka.

Još jednom, bezuvjetno ćemo surađivati, a iako se u dosadašnjim postupcima nismo uvjerili u isto, tražimo profesionalnost i korektnost svih službi. Sigurni smo da nismo i da nećemo okaljati sveto ime Dinamo, a niti sebe osobno kao niti naše obitelji.

Nastavljamo sa svim sportskim aktivnostima i uvjeravamo naše navijače da budu mirni i spokojni te da nam čuvanjem mira pomognu da ostvarimo snove svih nas – ostvarivanje velikih europskih rezultata.

 

http://www.vecernji.hr/nogomet/zdravko-i-zoran-mamic-pod-istragom-uskok-im-pretrazuje-kuce-1012989

Link to comment

Njegov pad ce biti kada politika tako odluci ili ako nemacko pravosudje (u svetlu desavanja u UEFI) tako odluci.

 

Svi se nadamo da je ovo sad to :)

Link to comment

Ni posle one uvrede od juce?

:o

MMinjo ceni zvezdu, samo iznosi conjenice. Jel ga uhapsise?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...