July 15, 201510 yr Danas svi igraju fudbal luksemburzani vode u Zagrebu I to potpuno zasluženo Edited July 15, 201510 yr by Cash
July 15, 201510 yr Još se Ćorić povredio pred meč. Atmosfera na stadionu je grozna. Edited July 15, 201510 yr by Nemanja Posrbica
July 15, 201510 yr Ovi luksemburzani su Barca za Dilu gori Bolji su, ali Dinamo igra u skladu sa atmosferom na stadionu.
July 15, 201510 yr Jak ovaj komentator na HRTu, jel reče - "Rog svojom igrom provocira ove nesretnike iz Luksemburga"
July 15, 201510 yr Dinamo igra očajno. Slabo prave šanse, previše se oslanjaju na igru 1 na 1. Fola parkirala dobar autobus.
Create an account or sign in to comment