Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

I ja prebacio odmah, ono bio pregled lige pa su se malo očigledno osvrnuli na prekid. Ja kad sam se uključio bio izvještaj sa gostovanja Rijeke Zadru

Link to comment

Која је од њих Мамићева рођака?

 

Ova desno je Sanda Mamic.

 

Ova levo je Amra Peternel, muz joj je u HHO (Hrvatskom Helsinskom Odboru).

Jedan od vaznijih zadataka HHO je pisanje izvestaja o navijanjima na HNL utakmicama svakog vikenda.

 

Ovo im je inace mission statement:

Podržavati razvoj demokratskih ustanova, promicati vladavinu prava i ljudskih prava

 

Posto je sasvim jasno da u HR sve fercera kao svajcarski sat, oni su svoje delovanje prebacili na registrovanje stadiona na kojima se Mamicu vikalo da je cigan.

Link to comment

Dajem spolovilo na panj ako DInamo juce nije prodao utakmicu. Prvi mec dobijes sa 5-1 i onda ne mozes u Rumuniji da sutnes na gol plus Duje cop ti sedi na klupi.

 

Htedoh da ti odgovorim na temi o Hajduku, ali sad videh da ovde lamentiraš nad činjenicom da jedan takav nebrušeni dijamant kao što je Čuje Dop sedi na klupi, te shvatih da nema smisla :)

Link to comment

Htedoh da ti odgovorim na temi o Hajduku, ali sad videh da ovde lamentiraš nad činjenicom da jedan takav nebrušeni dijamant kao što je Čuje Dop sedi na klupi, te shvatih da nema smisla :)

Pa hajde pokusaj. Cop je dobar igrac, drugi strelac lige, u zadnjem derbiju na Poljudu je preokrenuo mec, dao dva gola. A Dinamu ne bi bio prvi put da prodaje utakmicu u evropi.

Link to comment

Dinamo iz mečeva sa Rijekom i Hajdukom - 12 bodova. Game over! Nisam gledao protiv Hajduka odigrani meč, ali su Rijeku razjebali u oba meča majstorski.

 

Kramarić je dobar igrač, ali mi se čini da on nije sposoban da napravi direktan korak iz Rijeke u tim ranga Juventusa koji se pominje kao destinacija.

Link to comment

Dinamo prosto objasnjava da je za klasu bolji od Rijeke, a od Hajduka da ne govorim. Aj se kladimo da ce BBB za jedno deset godina ako uspeju uskoro da oteraju Mamica bukvalno plakati za njim. Mamic zna posao, ko sto ga je i Bjekovic znao pa ga danas dobar deo Grobara priziva nazad.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...