Jump to content
IGNORED

Dinamo


Luc

Recommended Posts

Sad procitah sta se desilo.

 

 

 

ne znam dal ste gledali, ali da sumiram smejuriju. 0:1 odmah
0:2 za istru tip daje gol iz slobodnog, za 5 minuta ga izvode iz igre smile.png
1:2 do poluvremena.
odmah posle poluvremena brzo 2:2, istra pravi jos dvije izmjene i nema vise pravo na iste.
onda penal i crveni koji je golman napravio, i istra mora da stavi igraca na gol smile.png
3:2
i posle 4:2.

 

:lolol:

Link to comment

A nije da je bila I neka tajna, izgleda. Juce je svuda bila skinuta sa ponude. Osim u mozzart-u, kvota je bila 5, cini mi se.

I mi onda govorimo kako Tole namesta. Morace Tole jos mnogo da uci od Zdravkeca :s_u:

Link to comment

hehe, petarda Maminjovoj Pisti br. 1.. :lol:

 

Salzburg 5

Soriano 39', 64', 85' Kampl 59', Bruno 72'

:

Govnjamo 1

Henriquez 60'

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

A nudili su je za 2.20 i to u Mocartu koji skrtari na kvotama :o

Rekoh ja na topicu o kladionici, najveca 2 ikada.

Ali to je ludilo kakve se pare godinama uzimaju na GNK kad igraju u grupama i uvek kladionice stave solidne kvote.

Link to comment

nameštaju ili samo ne umeju? nemoguće da toliko ne umeju, protiv seltika su izgledali kao iznadbalkanska momčad.

Naravno da ne umeju.

Odbranu drzi matori kvazi ustasha iz Australije, koji je vec par godina zreo za penziju, dok ostatak tima popunjavaju raznom inostranom i domacom drvnom gradjom, koja nabija statistiku u domacem prvenstvu igrajuci protiv filijala. Svoju snagu pokazuju svaki put kad izadju u Europu.

Link to comment

Stručni Mamić

 

Negdje smo pogriješili, ili u trenežnom procesu ili nečemu. ( :lolol: ) Obrana? Ova četvorka je dobro igrala u Splitu...

Još ste u igri za prolaz?

- Ne opterećujem se, ovakvom igrom ne možemo dobiti Astru i Celtic. Ovakvom kvalitetom ne možemo parirati nikome u skupini, moramo brzo podići formu, zaključio je Mamić.

 

Link to comment
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...