Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

Cini mi se da ne pise da je bio u ratu, vec da nije hteo da se vrati u ex-YU zbog rata. Nije marihuana teska droga, odakle to?

 

Inace, ako mu se nakace na vrat moze da dobije i ponistavanje drzavljanstva i proterivanje... Ako mu napakuju duzu zatvorsku presudu, tj.

 

Quote

A conviction with a sentence of 12 months or more might result in the revocation of citizenship.

 

  • +1 1
Link to comment
47 minutes ago, Indy said:

Cini mi se da ne pise da je bio u ratu, vec da nije hteo da se vrati u ex-YU zbog rata. Nije marihuana teska droga, odakle to?

 

Inace, ako mu se nakace na vrat moze da dobije i ponistavanje drzavljanstva i proterivanje... Ako mu napakuju duzu zatvorsku presudu, tj.

 

 

Stekao se utisak da je on neki sada strasan covek dosao sa varvarskog balkana i onda nije mogao da ode nazad, ali je ipak nekako otisao a vratio se sa laznim pasosem. 

A bio bukvalno dete 20 godina.

 

Mada ovo ako je istina da je zlostavljao i stalkovao bivsu suprugu je katastrofa  

Link to comment
4 hours ago, peralozac said:

Drugari Sidnisajderi, šta nije u redu sa novinarima koji dolaze na Gledisine kzš? Gledam relativno redovno i svaki put bezveze pitanja, a i kad postave neko konkretno puštaju je da spinuje do mile volje. Ovde su u sličnoj situaciji premijeru po bukvalno 10 puta ponavljali isto pitanje. Spinovao je i on za medalju, ali morao je bar dobro da se oznoji svaki dan. Mnogo me nerviraju. Mislim, nervira me ustvari Gledis tj. pristup NSW vlade pa bih da gledam kako je čereče, ali ništa od toga iz nekog razloga. Sedam nedelja ste već zatvoreni (meko, ne daj bože da bude čvršće pa da zaliči na VIC), sa 20 zaraženih dnevno skočili na 400, virus se širi po Sidneju i regionalnom NSW, umiru ljudi, sve zicer do zicera, ali novinari muk dok Gledis gusla o "50 do 70 do 80% vakcinisanih u avgustu, septembru, najkasnije oktobru".

 

Ja #cenim da medju njima nema nikoga koga zaista zanima da postavi takvo pitanje a jedan od razloga je svakako i sto verovatno ne bi bio pripushten na kzš i kad bi pokusao da udje. I - uopste - zar mislis da ce to sto ce neko da je tera da se 'oznoji' (nju i onih par zamlata sa njom) - da ce to nesto da promeni? Sta je promenilo u VIC - osim sto je vash Sajko kao slucajno™ skrho rebra/vrat/kitchmu dok se zapirao?? Mis'im - ono - #realno?

Link to comment
1 hour ago, peralozac said:

Hoću da bar malo pate za naše pare. Ne moraju baš da skrvaju vrat kao naš, ali da se ni ne oznoje kao vaša, ne mi se sviđa.

Nema to obraz za da se oznoji, bojim se... 

Link to comment

Strasno, opet mi sinu zatvorise igralista i nece moci da proslavi rodjendan sa drustvom.

I niko, apsolutno niko, nece da prozove ovaj ljudski talog od 60+ koji jos uvijek odbijaju da se vakcinisu.

Napadaju omladinu sto pije kafu i ima spustenu masku a 25% starih govnara ostaju sveti gral koji niko ne dira.

  • Tužno 1
Link to comment
49 minutes ago, Moracikus said:

Napadaju omladinu sto pije kafu i ima spustenu masku a 25% starih govnara ostaju sveti gral koji niko ne dira.

Koliko je ovo #realno? As in - koliko su podaci o vakcinisanosti populacije od 60+ korektni/tacni? Ne da sam nesto licno u tome (NSW, <60 i slicno) al' mi je tesko da gledam kako nas (obican svet) dele na sve moguce nacine (malo je ne/vakcinisan nego treba i po godishtima)... 

#pitamzakuma 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...