Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

 
A ne, lako je tebi. Ti si pričao sa hobitima uživo, moj prvi šef ovde je bio Hobit baziran u Hobitonu, i dalje se sećam kako mi je bridelo uvo od silnog pritiskanja slušalice u uzaludnoj nadi da ću ga tako bolje razumeti.
Lako je vama - mene su zvali s gradilista da pitaju nesto a u pozadini kamion pisti dok ide u rikverc. Ja samo vicem "no worries mate" [emoji16]

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

Link to comment

Ja sam jednom obukao zuti (opstinski) hajvi (vidi sliku dole) i krenuo da se nadjem sa nekima iz zeleznice - da pogledamo nesto "ispod pruge a iznad potoka"... Ja da udjem pred (pazi, pred a ne u) zabran - kad vidim njih trojica trce ka meni i mashu. Shvatim da nece da me biju al' da je enivej ozbiljno... Kad su prisli blize vise jedan - skidaj to, odma', sad... Ja skinem - sta cu. Oni mi daju nandzarsti. (vidi sliku dole pa zamisli da je nandzarasti)... 

 

Kaze tip - oko pruge kad te vide u zutom to znaci da je neka extra turbo vanredna situacija i vozovodje je obicno "citaju" ako - zaustavi voz - sad/odma' i u mestu... 

Ja kao - dobro, tebra, nista rekli na vreme, ne? 

 

 

89-39-keyf_01.jpg

Link to comment
26 minutes ago, iDemo said:

Lozi te doktor, garantovano.

 

Ne da se za tranzistore kaže trannies, nego ponekad (kao u primeru) blowing some trannies :D

 

trannies.jpg

 

Naravno da to nije slučajno... kikotanje na sve strane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...