Jump to content
IGNORED

Dobra plata, dobro mesto, jeftin real estate


noskich

Recommended Posts

1 hour ago, peralozac said:

Nego Noskiču, posećuješ li plaže i koja ti je omiljena?

 

Za surfovanje neću da te pitam, svima je jasno da je to sistemska ujdurma u rangu elektrobadmintona i golfa sa barijerama.

 

Nemoj da si na kraj srca, jos ne znamo da li covek zna da pliva ili ne, ne?

Nego, je l' dolazis ti ako (opet) organizujemo 'hajducki sastanak'?? 

#pitamzadruga x3

Link to comment
12 hours ago, iDemo said:

Nego, je l' dolazis ti ako (opet) organizujemo 'hajducki sastanak'??

 

Da upoznam vas hrabre hajduke sidnisajdere što u inat plutokratskom zulumu ispijate sajdere? Aj' važi ako bude prilike mada preferiram drugi vid narodnooslobodilačke borbe - hrabre hajduke melburnijance što u inat plutokratskom zulumu okreću janjce.

 

Link to comment
 
Da upoznam vas hrabre hajduke sidnisajdere što u inat plutokratskom zulumu ispijate sajdere? Aj' važi ako bude prilike mada preferiram drugi vid narodnooslobodilačke borbe - hrabre hajduke melburnijance što u inat plutokratskom zulumu okreću janjce.
 
Nismo ni mi najgori - ako treba može sledeći sabor da bude u selu Rosmoru - može nešto i da se okrene.

Sent from my SM-G900I using Tapatalk

Link to comment
On 28/01/2018 at 1:45 AM, Indy said:

#ChangeTheDate

Realno imas dva putpuno legitimna stava:

1. Ne zelis da slavis taj dan jer 2% Aborodzina posjeca na svu patnju koju su prosli pod engleskom cizmom.

2. Slavis najsimbolicnija dan za 98% stanovnistva jer niko od nas danas ne bi bio ovdje da kruna nije poslala 8 brodova koji su se bas na taj dan iskrcali i poceli da grade ovu zemlju

Link to comment
1 hour ago, Moracikus said:

Realno imas dva putpuno legitimna stava:

1. Ne zelis da slavis taj dan jer 2% Aborodzina posjeca na svu patnju koju su prosli pod engleskom cizmom.

2. Slavis najsimbolicnija dan za 98% stanovnistva jer niko od nas danas ne bi bio ovdje da kruna nije poslala 8 brodova koji su se bas na taj dan iskrcali i poceli da grade ovu zemlju

 

Da su istrebili i ta 2%, sad bi 100% stanovništva moglo na miru da slavi.

Link to comment
8 hours ago, Moracikus said:

Slavis najsimbolicnija dan za 98% stanovnistva jer niko od nas danas ne bi bio ovdje da kruna nije poslala 8 brodova koji su se bas na taj dan iskrcali i poceli da grade ovu zemlju

 

To je nama naša Straya dala

Da imamo Moračikusa liberala

Link to comment
1 hour ago, Moracikus said:

Rece li ti ono meni da ces na svakom referendumu glasati SOUNDLY NO?

 

Fair enough. Dobro sećanje imaš :)

 

Reče, moj Moračikuse. Reče, pa prvom prilikom nedavno poreče, a i za datum bi lako porekao. Ne znam šta da ti kažem, ostaralo se, omekšalo se. Evo i Noskič me u zadnje vreme ne nervira. Dok ćuti...

 

Ali zato na roštilju pored kog sam ti to rekao i dalje cvrči meso, a u epsilon okolini vijori zastava. Znači za republiku i veganstvo ne brini, i dalje SOUNLDY NO!

Link to comment
  • Hamlet Strašni locked and unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...