Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Pa kad pre, skoro su nam dali 4.1.1 i tu nije bilo nikakvih grafičkih promena...
mislim da su sa 4.1.1 dosta toga zabrljali tj. nije lepo optimizovano jer dosta telefona ima alergiju na 4.1.1.jedan od vecih problema je bio taj sto se u nekim slucajevima baterija veoma brzo praznila ili se punila veoma sporo. meni se desilo da se baterija ispraznila do 4% i kada sam stavio da se puni to je trajalo 9-10 sati. sledeci put kada bih stavio da se puni, a nije bila ispod 15% punilo se normalno. da ne govorim o problemu da su neke sistemske aplikacije jele ram. za sada su svi komentari o 4.1.2 koje sam procitao pozitivni.
Link to comment
mislim da su sa 4.1.1 dosta toga zabrljali tj. nije lepo optimizovano jer dosta telefona ima alergiju na 4.1.1.jedan od vecih problema je bio taj sto se u nekim slucajevima baterija veoma brzo praznila ili se punila veoma sporo. meni se desilo da se baterija ispraznila do 4% i kada sam stavio da se puni to je trajalo 9-10 sati. sledeci put kada bih stavio da se puni, a nije bila ispod 15% punilo se normalno. da ne govorim o problemu da su neke sistemske aplikacije jele ram. za sada su svi komentari o 4.1.2 koje sam procitao pozitivni.
+1 za šuntavilo 4.1.1, nikako nisam zadovoljan. No malo mi bilo neverovatno da ga tako brzo srede, odlično u svakom slučaju.
Link to comment

vr`

Bosnian Pyramids v1.0Requirements: 2.1+Overview: This is FULL version of the "Bosnian Pyramids".Enjoy adventures of first Pyramids to be ever discovered in Europe (Bosnia and Herzegovina, Visocica hill). Searching for hidden items and Energy Balls in underground labyrinth of tunnels from three Pyramids: Moon, Dragon and Sun! Your mission is to defeat enemies and release Energy Beam...
Edited by eye of the beholder
Link to comment

Ja sam na moj HTC Wildfire S, turio romove sa androidom ICS (4.0) i JB (4.1/4.2)Prva zamerka mi je bila na tastaturu, jer prilikom kucanja poruka ne postoji ENTER taster, vec su ga zamenili tasterom za smajlije.Taj problem mi je kasnije prijavilo jos par ljudi koji su na ICSu ili JBu.Zatim, camcoder je malo zabagovan kada se snima, kao da malo laguju frejmovi (na to mi se pozalio i drugar koji koristi xperiu mini)I zamerio sam im to sto je sada nemoguce usbom povezati mob za komp, internet pass through, gde se na mobilnom koristi kompjuterov net.Ostalo deluje fino stabilno, nema seckanja kada se skroluje ekran, ili kada se slajduju pocetni displeji.Iz nekog razloga, antutu test mi pokazuje bolje rezultate na ovoj starijoj verziji androida (2.3.5) (najveca razlika je u 3D grafici) nego na ICSu ili JBu.Trenutno sam se ponovo vratio na tu 2.3.5 verziju i WildChild v3.3 rom, koji smatram najboljim za ovaj aparat

Link to comment

Stigao mi 4.1.2, jutros rano pred spavanje. :)Ono što vidim za sada je nova galerija, stvarno mi deluje da radi više smooth i tečnije, kada pobijem sve applikacije, ostaje više rama free nego pre, čačkaću još danaske.

Link to comment

Dobio sam danas domaci. Kamera od android telefona treba da se koristi kao web camera, ali bezicno. Iskopao sam ovu aplikaciju. Instalira se u fon, a "drugi deo" na komp. Radi, ali zahteva da oba uredjaja budu na istom rooteru. Treba mi program i aplikacija koji zaobilaze rooter, tj. da fon i laptop direktno komuniciraju.Ako neko ima isprobanu kombinaciju koja radi neka prijavi.

Link to comment

Odličan je Note2, sve je na mestu, veličina ekrana, olovka, brzina, veličina memorije, ama sve, ima samo jednu manu - veličinu!Sve može da se radi na njemu osim da se telefonira, pogotovo za duže razgovore :(Sent from Sensation using Tapatalk 2

Link to comment

Čekaj, zar ti nemaš sIII-ku? Nemoj da si pohlepan, vidi provo šta sve može trojka onda gledaj drugi "računar". Ja još uvek "provaljujem" šta ima ovaj "sensation" a uzeo sam ga u avgustu.Sent from my Sensation using Tapatalk 2

Link to comment
Tebi u stvari treba da se upare direkno preko wifi-ja, ili si mislio da telefon bude u Kingstonu a komp u Moskvi?
Direktno preko wi-fi-ja.edit: iskopao sam android aplikaciju IP Webcam, ima sjajne opcije, moze da se gleda i iz browsera, kao i iz jos nekih drugih programcica (VLC, MultiCam,...), pri tome moze da se podesava velicina slike koja se gleda na kompu, a moze da se gleda i na drugom androidu. Bez problema moze da se koristi kao video nadzor deteta ili..... Samo jos da provalim kako da se snimi video i audio na kompu tj. treba mi program na kome mogu da gledam stream i da snimim ono sto se vidi i chuje. Edited by wayfaring stranger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...