Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

Ako može neko samo da objasni kako. Trenutno mi samo na trenutak iskoči obaveštenje o received sms-u. Ili je to to?PS: Stvarno bi mogla tema o 10 naj-aplikacija.
pritisnes ikonicu pa odaberes sending riport.
Link to comment
Ako može neko samo da objasni kako. Trenutno mi samo na trenutak iskoči obaveštenje o received sms-u. Ili je to to?
vidi onaj thread za detalje.ukratko: postojao je bug u androidu (zvanicnoj verziji) gde delivery report nije radio. i jos jedan gde su informacije iz njega pogresno prikazivane.bug.ovi su ispravljeni (u zvanicnoj verziji) tek u maju prosle godineneki proizvodjaci su i ranije sredili jedan ili oba problema.
Link to comment

Hvala ljudi, ali to je izgleda to. Čudilo me samo što se ne arhivira u poruke, malo je glupo što ne smem da skrećem pogled dok ne javi da li je stigao sms ili nije.

Link to comment

Kod mene na Samsungu valjda ostaje notifikacija gore u status baru...kažem valjda jer sam i onako deaktivirao tu smaračinu posle par dana korišćenja. Šta će mi to u današnje vreme? Ako mi je bitno zvaću, a ako mi je već dovoljno nebitno da pustim poruku zabole me kad će tačno biti isporučena (a biće odmah u 98% slučajeva). Razmisli kad si poslednji put imao ikakvu korist od delivery reporta, pa ako je odgovor ''nemam pojma'' možda je vreme da kreneš da živiš u delivery report free svetu. Predji na mračnu stranu. :)

Edited by bob loblaw
Link to comment

Ih, imam koliko hoceš... Evo za početak - nemoj da shvataš forum previše ozbiljno.

Sve dalje od toga ću morati da ti naplatim. :(Moram i ja nekako da unovčim silno životno iskustvo...

Link to comment

Hvala brate! Baš sam se pitao koliko će trebati ovom forumu da primeti ovaj nevidjeni višegodišnji trud koji ulažem u njegovu edukaciju...i sve to za džabe, iz čiste ljubavi prema bližnjem forumašu. (e neš više kolega!)I mogu ti reći da je baš lepo biti najzad priznat...još lepše nego u mojim snovima! :wub:

Zaslužio si bar još jedan savet zbog toga, pa nek ide život:- kad god odeš u neki klub gledaj da uvek otvore piće pred tobom...nisu svi dobri kao ja, ima svakakvih psihopata na ovom svetu. Neko će jednom da ti sipa DROGU u piće pa da ti radi ko zna kakve stvari (moja pretpostavka - seksualno zlostavlja! Ali ko će ga znati šta sve tim psihopatama pada na pamet...)

Link to comment

Problem. Google nalog sinhronizovao i images sa naloga, te ih sada ne mogu izbrisati iz galerije, tj. sa kartice (ili memorije telefona, pošto ih nijednim menadžerom ne mogu naći). Ono što je bedak je da ne mogu uraditi un-sync samo picase iz Settings > Accounts and sync > moj google nalog , već samo ceo nalog. Da li je možda potreban root? Takođe, ako iz Settings > Application settings > Manage applications > Gallery odradim "Clear data", da li će obrisati sve iz galerije i možda sve sličke sa google naloga it self? To baš i ne bih želeo...

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...