Jump to content
IGNORED

Android


Grunf

Recommended Posts

44 minutes ago, Skyhighatrist said:

PlayStore sa telefona mi u searchu ne daje ništa, stalno izbacuje "No results found." Sve aplikacije moram da nađem i instaliram sa kompa. Probao usual tips sa brisanjem keša, reinstalirao PStore, isto. Any ideas? (Poco X3 nfc, ako je bitno)

 

I meni isto, od pre par godina. Čak sam planirao i da predjem na Huawei zbog toga, pa odustao.

A i koji će ti?

Sve aplikacije i onako možeš da nadješ na drugi način: preporuke, direkt linkovi, serch preko drugih pretraživača...

Torenti su puni paketa sa aplikacijama u full obliku (bez reklama...)

 

Edited by zmanic
  • +1 1
Link to comment
svi ste banovani sa Google play-a?  pa šta ste radili?
Verovatno kada sam tamo u samom startu androida ikad, menjao na uk ili usa play, jer na našen nije bilo ničega
  • +1 2
Link to comment
25 minutes ago, levi said:

svi ste banovani sa Google play-a?  pa šta ste radili?

 

Bem li ga.

Verovatno nešto sa Google nalogom nije po njihovom. Mrzelo me je, često. da provodim raznorazne preporučene bezbednosne procedure.  Radi mi samo Gmail od njihovih servisa.

  • +1 1
Link to comment

Ljudi izgleda mi polako odlazi slusalica na ovom mom zaomiju pa sad gledam da uzmem nesto drugo. Neka preporuka za  fon oko 200 evra?

Gledao na mobilnom svetu oglase i vidim jedan prodaje novi Huawei P40lite za 175 evra, a drugi prodajue One Plus Nord 8gb star mesec dana za 255evra. Jel to oke cene?

Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Ljudi izgleda mi polako odlazi slusalica na ovom mom zaomiju pa sad gledam da uzmem nesto drugo. Neka preporuka za  fon oko 200 evra?

Gledao na mobilnom svetu oglase i vidim jedan prodaje novi Huawei P40lite za 175 evra, a drugi prodajue One Plus Nord 8gb star mesec dana za 255evra. Jel to oke cene?

Imaš i A51 za oko 250, A52 je oko 300. Stvarno su se odlično pokazale te serije.

Oneplus je isto super, imaju dobar softver, ali ne znam kakvi su u tim budžet varijantama.

Edited by mraki
Link to comment
2 hours ago, Moća said:

Ljudi izgleda mi polako odlazi slusalica na ovom mom zaomiju pa sad gledam da uzmem nesto drugo. Neka preporuka za  fon oko 200 evra?

Gledao na mobilnom svetu oglase i vidim jedan prodaje novi Huawei P40lite za 175 evra, a drugi prodajue One Plus Nord 8gb star mesec dana za 255evra. Jel to oke cene?

 

Xiaomi Redmi Note 10, Motorola G300. Mislim da nema bolje za te pare ni u snu. Motorola ima procesor iz 5 puta skupljih uređaja.

Link to comment
1 hour ago, El Guapo said:

Ja da kupujem gledao bih Poco,  Xiaomi i Realme. Tj i trebalo bi da kupim, al eto, neko bolje vreme se čeka. 

To i ja gledam al reko da pitam.

1 hour ago, Skyhighatrist said:

A da zameniš zvučnik za fazon 10 jura i štekuješ ostatak? :happy:

Videcu prvo da odradim factory reset mozda je nesto softverski.

36 minutes ago, mraki said:

Imaš i A51 za oko 250, A52 je oko 300. Stvarno su se odlično pokazale te serije.

Oneplus je isto super, imaju dobar softver, ali ne znam kakvi su u tim budžet varijantama.

Samsung me nekako odbija jbg.

15 minutes ago, Mil@n said:

 

Xiaomi Redmi Note 10, Motorola G300. Mislim da nema bolje za te pare ni u snu. Motorola ima procesor iz 5 puta skupljih uređaja.

Lepo sto si mi preporucio tel koji izlazi u martu sledece godine :D

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...