Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

  • 3 months later...

2012.RTS1 nagledanija televizijaPINK najgledanija komercijalna televizijaPRVA najgledanija komercijalna televizija u grupi 18-49top 10 emisija po rejtingu u totalu1. finale EP u rukometu RTS1 29,7%2. Australian open nkon finala RTS1 28,9%3. finale EP u vaterpolu RTS1 27,3%4. montevideo, bog te video RTS1 26,5%5. dnevnik RTS1 26,2%6. finale australian open RTS1 25,2%7. bela ladja bez sojica RTS1 24,5%8. dodela medalja - EP u rukometu RTS1 24,4%9. polufinale EP u rukometu RTS1 23,9%10. cvat lipe na balkanu RTS1 23,3%slede ostale domace serije, izborne emisije i turcirepriza rodjaka sa sela gledanija od sulejmana

Link to comment
kako je prošao skok onog sa "ivice atmosfere" mene ubedjivali da je izulo...
a cuj, veci je fijasko da tvoja televizija od onolikog komerc kurobecanja, indusa, turaka i picke materine nema nijedan plasman u top 10...
Link to comment

Ama bre stvarno sam čuo da je bio dobar rejting šta se brecaš odma, ajd oladi malo.Rekao mi čovek da nikad nije video takav grafikon.

BTW ja ne svojatam nijednu TV da je "moja", to što si ti tako navikao ne znači da drugi to rade.Ako misliš na TVA , pa nije ni čudo da ti ona dolazi na pamet pošto će ova "tvoja" da prođe isti scenario izgleda, na žalost.

Link to comment

zabole me i za scenario i za prolaz, nijedna tv nije moja. tvoj je gornji post zvucao ko da je ne znam sta trebalo da se desi. btw mislio sam da radis na prvoj, to su neki drugi ovde:)

Link to comment

srce u srbina je puno samo kad se pobedjuje il jebava dramaturgija na srbskom... i tesko se upada u top 10...feliks i novak su ucinili b92 najgledanijim tog dana, sto je jedini takav slucajprosle godine... prenos skoka je imao rejting oko 16% u totalu... tesko u top 50

Link to comment
  • 2 months later...
ima li neko podatke o odnosu farma vs vb vs turci u ovim vecernjim terminima ?
gledaš rezultate rada, a?bio je ovaj članak danas u blicu oko gledanostihttp://www.blic.rs/Zabava/Farma-4/374385/Seks-je-glavni-adut-Farma-i-Veliki-brat-se-bore-za-rejtingIako je ulazak na „Farmu“ bio daleko gledaniji od ulaska u kuću „Velikog brata“, seks je ipak seks. Tako je preksinoć „Farmu“ u terminu od 20 časova gledalo 367.234 ljudi, dok je „Velikog brata“ iste večeri u 21.30 gledalo 430.403 gledalaca! Tačnije, to je bilo veče kada su svi čekali da u pregledu dana vide scenu seksa između starlete i kaskadera.Zanimljivo je da dnevni pregled “Farme” u 20 sati (prosečno svih dana prikazivanja) gleda 306.392 muškarca i 466.208 žena, a dnevni pregled „Velikog brata“ u 21.30 u proseku gleda 177.918 muškaraca i 242.218 žena.
Link to comment

Upravo je Pink imao u dnevniku totalno bitchy saopstenje o tome kako su oni a ne "jedan drugi rijaliti show" najgledaniji i kako ne treba da se veruje blicu i da im nije jasno zasto su objavili netacne podatke kada su imali prave i kako im to nije prvi put. Bukvalno su 3 puta spomenuli "jedan drugi rijaliti show" kako ne bi morali da spomenu Veliki Brat:Hail:

Link to comment
  • 2 weeks later...

farma i vb ftw u borbi za gledaoce, sada samo da pročitamo šta na to kažu forumski sociolozi u onoj temi o pogubnom uticaju takvih zabavnih sadržaja na društvo ^_^

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...