Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Jbt u svakom postu bar po jedno nole... sto je dobro za probavu, triput mi se prikenjalo...Evo i za cetvrti jubilarni... Zavaljuje se prva na ukazanom im poverenju...

LOTO gledaniji od svih emisija na drugim nacionalnim televizijama u svim ciljnim grupamaNajpopularnija igra na sreću LOTO, emitovana 7.juna, ostvarila je najveći rejting (9.49% TG 4+) u odnosu na sve programske sadržaje na drugim televizijama sa nacionalnom frekvencijom. Poređenja radi, Dnevnik 2 na RTS 1 imao je 9.24% rejtinga. Svaki treći gledalac pratio je 45. kolo izvlačenje brojeva igre na sreću LOTO, čime smo ostvarili 30.00 odsto udela u gledanosti. Ovo je rekordni udeo u gledanosti koji je igra na sreću LOTO ostvarila od početka 2011 godine.Na listi najgledanijih emisija na svim nacionalnim televizijama, prve tri su emitovane na Prvoj! Najomiljenija turska serija "Kad lišće pada" zauzela je ubedljivu prvu poziciju sa rejtingom od 14.4% i udelom gledanosti od 38.7%. Odmah sledi Finalna epizoda šoua "Domaćine, oženi se! sa 10.4% i LOTO sa 9.5% rejtinga. Na četvrtom mestu je Dnevnik RTS1 sa rejtingom od 9.2%.post-4370-1307693300949.jpgnajgledanije emisjie PrveProgramski sadržaj Prve srpske televizija je dominirao tokom jučerašnjeg dana. Prva je tako I u udarnom terminu od 20 do 23 sata imala apsolutnu pažnju gledalaca sa 29.90 odsto udela u gledanosti, dok su se iza našli RTS1 (16.1%) I Pink (15.68%). Ovo su rezultati merenja gledanosti agencije AGB Nielsen.post-4370-13076933155107.jpgSve televizijeZahvaljujemo se gledaocima na ukazanom poverenju!
Edited by hefaca
Link to comment
Jbt u svakom postu bar po jedno nole... sto je dobro za probavu, triput mi se prikenjalo...Evo i za cetvrti jubilarni... Zavaljuje se prva na ukazanom im poverenju...
A meni se sere od tih parcijalnih tabela, kada svako vadi termin koji njemu odgovara! S njima mogu samo da se obrišu! Zašto ne kače dnevnu tabelu sa rejtinzima za čitav dan?
Link to comment
A meni se sere od tih parcijalnih tabela, kada svako vadi termin koji njemu odgovara! S njima mogu samo da se obrišu! Zašto ne kače dnevnu tabelu sa rejtinzima za čitav dan?
plus 1Samo cekam da Palma izvadi gledanost u 3 ujutro kad im ide ona riba sto se trlja telefonom
Link to comment
A meni se sere od tih parcijalnih tabela, kada svako vadi termin koji njemu odgovara! S njima mogu samo da se obrišu! Zašto ne kače dnevnu tabelu sa rejtinzima za čitav dan?
Boldovani veznik se koristi za suprotni odnos medj recenicama, pa ako se meni prikenja od noleta ne znaci da mi se ne kenja i od "tih" parcijalnih tabela, koje ne kace B92 i RTS koje ti ovde prozva vec pink i prva, a sto ilustrovah loto proseravanjem. Dakle, sastavni odnos.Svaka televizija ima svoj "omiljeni" deo dana i hvali se (s) njime (ili se brise kako ti rece). Ukupno RTS dominira, ali oni se hvalisu samo (sa) rekordnim serijama.Saberi se, pa povezi svoj post o B92 i RTS sa ovim poslednjim...
Link to comment
Boldovani veznik se koristi za suprotni odnos medj recenicama, pa ako se meni prikenja od noleta ne znaci da mi se ne kenja i od "tih" parcijalnih tabela, koje ne kace B92 i RTS koje ti ovde prozva vec pink i prva, a sto ilustrovah loto proseravanjem. Dakle, sastavni odnos.Svaka televizija ima svoj "omiljeni" deo dana i hvali se (s) njime (ili se brise kako ti rece). Ukupno RTS dominira, ali oni se hvalisu samo (sa) rekordnim serijama.Saberi se, pa povezi svoj post o B92 i RTS sa ovim poslednjim...
Da ti kažem iskreno, malo me je povredilo to što si napisao za Noleta, jer jedini u kontinuitetu radi posao za ovu našu jadnu Srbiju. A što se neko hvali gledanošću izvlačenja lotoa, turskih serija,... totalna budalaština.
Link to comment

Hvaljenje gledanoscu lotoa i turskih serija je klasicno donabijanje konkurenciji i poruka oglasivacima "vasu reklamu ce videti vise ljudi, ako je emitujete na nasem kanalu"

Link to comment
Da ti kažem iskreno, malo me je povredilo to što si napisao za Noleta, jer jedini u kontinuitetu radi posao za ovu našu jadnu Srbiju. A što se neko hvali gledanošću izvlačenja lotoa, turskih serija,... totalna budalaština.
mani se iskrenosti i slazi da nole radi posao u kontinuitetu 4 meseca za ses milionaevo i ja mogu reci da radim u kontinuitetu za ovu nasu jadnu srbiju, koja je zdopingovanim mnom i noletom jadnija nego pre 4 mesecacuj nole jedini.... odo da kenjam
Link to comment
mani se iskrenosti i slazi da nole radi posao u kontinuitetu 4 meseca za ses milionaevo i ja mogu reci da radim u kontinuitetu za ovu nasu jadnu srbiju, koja je zdopingovanim mnom i noletom jadnija nego pre 4 mesecacuj nole jedini.... odo da kenjam
Nole radi u konutinuitetu za Srbiju malo više od 4 meseca, tačnije 8 godina više, i nije uzeo 6 miliona već 26 miliona $ (bez reklama), a da to ni tebe ni mene ni Srbiju, nije koštalo ni peni. To što smo prvaci sveta u tenisu je priča za sebe, to što on nakon finalnog meča na nekom turniru, stavi kačket Srbija i obuče majicu sa srpskim grbom, Srbija ne plaća ništa. Jedan od najvećih problema Srbije je taj što najveći broj njenih stanovnika smislio milion načina da kraducka, kenjucka i ostali deminutivčići, a NOLE je jedan od retkih koji kara i to radi veoma uspešno. Edited by morgen
Link to comment

Ne bih te vise zadrzavo... Neka u zdravlju potrosi svojih 26 milijuna, nemam nista od njih, niti od kacketa na dziberskoj glavi. No to je tema za podforum drustvo. Ovde trea naglasiti da je udarna vest na gore pomenutim RTSu i B92 hrvati nisu dozvolili uplovljavanje jahte (pazi kako se zove) Dijane. Aj sad da se iznese spisak ko danas nije proso granicu okolnih zemalja... TV Dziberana. Sve za gledanos.

Link to comment

Pošto danas nismo ništa imali o Noletu evo rejtinga u danu Kada Je Nole Pobedjivao (3.april)Bela ladja 18.29 36.44RTS Dnevnik 2 14.75 33.40Majami Nadal Djoković 12.96 27.51Slagalica 10.10 28.54Big brother 8.87 17.70Lea Kiš 7.92 28.69Žikina šarenica 7.90 35.72poštovaoci lika i dela Olje Bečković su se okupili u očekivanom broju 5.18 19.30

Edited by beatakeshi
Link to comment
Pošto danas nismo ništa imali o Noletu evo rejtinga u danu Kada Je Nole Pobedjivao (3.april)Bela ladja 18.29 36.44RTS Dnevnik 2 14.75 33.40Majami Nadal Djoković 12.96 27.51Slagalica 10.10 28.54Big brother 8.87 17.70Lea Kiš 7.92 28.69Žikina šarenica 7.90 35.72poštovaoci lika i dela Olje Bečković su se okupili u očekivanom broju 5.18 19.30
U koliko sati su igrali Nadal- Đoković? Da li imaš neki radni dan za B92 iz tog perioda? Edited by morgen
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...