Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Prva ima zatisje pred buru... Kad kalinic dune i vatru sune, ima Mitrovicu da oduva oslobodjenu jahtu pravo u hrvatske carinske vode, dok u njoj severina pije sampanjac...RTS je, ne znam cime, napravio razliku kakvu nije imao ni kad su baba, sojic i rodjak bili zajedno na vrhuncu tj. u orgazmu. Tada su imali prednost od 5-6%, a sada idu i do 10%. Jedna pesma, jedna cesma je najgledanija emisija ponedeljkom, a rejting narocito ripi kad u njoj zapeva Nedeljko Bajic Baja. Uopste se ne zezam, tako podaTci kazu. Na pinku je jedino gledana indijska serija i trenutak istine (svi po 30% share).B92 je, ipak poveca gledanost s novim vlasnicima. Sa proslogodisnjih cirka 7% skocio je na cirka 9%. Al djokovic vise ne pomaze. Samo ako igra finale, a i to ce uskoro da se svede na 4 grenslema. Smorili se ljudi, a i ne priznaju nista pre finala.Avala: nije lose, ocajno je...Hepi je hepi.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Pink od jeseni kreće u ofanzivu sa raznoraznim rijeliti bljuvotinama, što je dokaz da je u buli. Jer da nije, započeo bi novu sezonu Farme, koja bi zamenila sve te emisijice i koja ipak nosi najveći rejting. Ali ne može jer je to veoma skup projekat koji zahteva veoma veliku startnu investiciju ...

Edited by stoka
Link to comment
Pink od jeseni kreće u ofanzivu sa raznoraznim rijeliti bljuvotinama, što je dokaz da je u buli. Jer da nije, započeo bi novu sezonu Farme, koja bi zamenila sve te emisijice i koja ipak nosi najveći rejting. Ali ne može jer je to veoma skup projekat koji zahteva veoma veliku startnu investiciju ...
Pa dobro mogu oni farmu u postojecu infrastrukturu da uguraju....Mozda ima trip da te manje emisijice seljaka po semi zavisno od konkurencije...
Link to comment

Pink je nakon skoro 3 meseca bio najgledanija televizija u Srbiji i naravno povalise se u velikom stilu:

Bili smo i ostali najgledanija televizija u Srbiji!Zvanična piplmetarska merenja potvrđuju da je TV Pink sa ostvarenih 22,27% udela u gledanosti ispred RTS-a 1, jer je drugoplasirana televizija ostvarila 21,61% udela. TV Prva sa 15,52% i TV B 92 sa 7,24% imale su zajedno kao Televizija Pink sama!!!Top liste potvrđuju odličan start novog formata Bračni sudija. Pogledalo ga je 32,82% ili 1.535.420 gledalaca. 48 sati svadba je takođe imala milionski auditorijum, jer je 1.468.585 gledalaca bilo u 21h uz Pink. Zaplete u Serijama: Mala Nevesta i Nasleđe jedne dame u novom terminu u 18.30h pratio je netremice svaki treći gledalac. Celih 24 časa je TV Pink izbor građana Srbije. Hvala na poverenju
Zaplete je netremice gledalo :lol:
Link to comment

40,23% gradjana Srbije koji su vece proveli pred malim ekranom gledalo je "Izadji na crtu" :blink:edit:za usporedbu Utisak nedelje 9,75%

Edited by kud u maglu Simovicu
Link to comment

Nešto me zanima... Kalenić je trajao 4 sata. Ako sam ja odgledao pravljenje sendviča i kartanje, a to je trajalo 15ak minuta - da li sam i ja u tih 40,85% ? Da li svako ko je odgledao bar X minuta ulazi u taj procenat ili je to maksimum u jednom trenutku ?

Edited by Lezilebovich
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...