Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Jbg, termin je genijalan (stigao si kući, ručao, malo iskulirao, daj da se vidi štogod na TV, e taman Slagalica, malo porodične razbibrige i nadmetanja) a u ta doba realno konkurencija nema ništa pametno, bar za ljude koji ne gledaju rijalitije. Ali da se naslanjaju na Dnevnik, to stoji.

 

Ko je ono sve pobjegao sa informativom od tog termina i klinča sa Slagalicom, B92? (Ili su oni išli u pola 7?) Pink je onomad htio da parira Dnevniku?

Ima N1 ali oni piče stalno pa nećeš propustiti ništa, pogledaćeš u kasnom terminu.

Edited by James Marshall
Link to comment

Samo jedno pitanje - kad se meri gledanost, na pocetku, sredini emisije, kraju ili neka aritm.sredina? Zanima me to laicki jer preliva share od Dnevnika 2. Kad bi termin bio drugi sigurno bi bilo promene.

 

slučajno poslato sa TT

Link to comment
  • 1 month later...

RTS1 dosta ispred svih, RTS2 bitno iza svih. PInk rekordno nizak u 2015.

tv tabela.jpg

 

U top 50 od oktobra upali Djokovic (i Federer), Vucic (klececi pred Oljom Jovicevic), Sojic i Farma (mada su uhvatili deo finala od 22.20 do 22.50, ne znam sta je sa ostatkom)

top 50 2015.jpg

 

Obrazovni program na RTS1 zastupljen sa citava 2,3%

zastupljenost.jpg

 

 

Cuveni novogodisnji program RTS-a je iza pinkovog (rejting/share 11,2%/21,6%, nije usao u top 10, mada je pink podelio svoj na n delova, pa su zauzeli dobar deo liste). Ipak su duplirali gledanost u odnosu na 31.12.2014.

NG.jpg

 

2016: pink pao na 14,5% - sa farmom los, bez farme jos gori

2016.jpg

 

 

Link to comment

Ima li nešto specifično u slagalici od 25.01. ?

Verovatno finalna emisija ciklusa ...

 

Inače Slagalica se emituje pre Dnevnika, pa ljudi ranije prebace na Prvi program i onda večeraju do pola osam ...

 

Ne nosi sama Slagalica rejting nego njena hronološka vezanost sa Drugim dnevnikom ...

Edited by stoka
Link to comment

jebes ga, kad god ide slagalica izgleda da niceg drugog nema :)

izuvaju bre ljudi i gotovo. i nije tu veza sa dnevnikom bitna, cesto im je rejting bolji od dnevnika.

Link to comment

Ma naravno, nego ja je gledam na autopilotu, apsolutno mi je nebitno da li igraju dva Slavoljuba ili je supermegaultrafinale, jednostavno jer ništa drugo u tom trenutku nema. Mislim da i druge gledaoce baš briga koja je faza takmičenja to veče :D

Link to comment
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...

protekla sedmica

 

izbori.jpg

 

juce

 

RTS1  21,5%

PINK 13,3%

PRVA 7,5%

B92 6,7%

 

 

izgleda ljudima bilo zanimljivo da pogadjaju koja boja odgovara kojoj stranci

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...