Jump to content
IGNORED

Gledanos


hefaca

Recommended Posts

Kad smo kod toga, kolika je uopste gledanos' diskaverija ? Koliko sam primetio, tek (relativno) skoro su krenuli sa reklamama...

Link to comment
Ta serija je išla na Happy TV...
Isla na Happy/Kosavi...
E sad, Avala, Hepi, Košava... ko će to još razlikovati :)Prepoznao onog lika što glumi u Šišanju, pa sam mislio da je to nešto što je snimao posle filma.
Što i kod nas ne ubace reklame, od onih njihovih klipova može da se poludi.
:thumbsup: 100% tačno.Ja popizdim kada 100. put vidim isti džingl koji ide. Da radim npr. u Bucku u Beogradskoj (gde im je po ceo dan uključen VH1) mislim da bih razlupao TV posle prvog dana.
Link to comment

danas sam čuo trač da je žeks ispizdeo što je prva pretekla pink u svim kategorijama pa je naredio agb nilsenu (ili kako se već zovu) da piplmetre presele u nova, lepša i pametnija domaćinstva jerbo su se očito zakucala u domovima nekog otpada koji gleda samo prvu.hefacalo? ima li istine u tome? btw pojma nism imao da piplmetri tako funkcionišu. se to tako zove uopšte?

Link to comment
danas sam čuo trač da je žeks ispizdeo što je prva pretekla pink u svim kategorijama pa je naredio agb nilsenu (ili kako se već zovu) da piplmetre presele u nova, lepša i pametnija domaćinstva jerbo su se očito zakucala u domovima nekog otpada koji gleda samo prvu.hefacalo? ima li istine u tome? btw pojma nism imao da piplmetri tako funkcionišu. se to tako zove uopšte?
jel placaju te ljude kod koje stavljaju piplmetar? voleo bih time da se bavim, ako je to uopste moguce. "sine, cime ti se otac bavi?", "moj tata je imaoc piplmetra".
Link to comment

Zeks je nameravo da napravi svoja istrazivanja, razmisljo se dal piplmetarska il jatepitam/timiodgovaras. Ova druga nikog ne bi zanimala, a ova prva su skupa i ko bi pored AGBa mogao da uspe. Jer dok bi Mitrovic ugradio 500 piplmetara, obucio ljude i tako, AGB bi ugradio jos 1000 i resio stvar. Ima Mitrovic pipke svuda, pa svakako da pokusava da malo digne sebi rejting, al tesko to ide. Mitrovic se jeste oporavio i odbio napad prve i odjednom prva vise ne moze da bude gledanija bar nekog dana. Sad dal je pink konacno nasao programsku shemu il se ushemio malo drugacije...

Link to comment

Седмични преглед гледаностиПреглед гледаности од 2. до 8.маja 2011.Преглед гледаности по програмима од 2. до 8. маja 2011.post-4370-13053037291492.jpgДесет најгледанијих емисија на РТС од 2. до 8. маја 2011.post-4370-13053037006092.jpgDa ne bude da mi je Sojic podbacio i nije vise prvi, zajebo ga Djokovic na be92 sto je u istom terminu igro protiv osiromasenog nadala.

Link to comment

I poredak za proslu nedelju za celu populaciju:1. RTS1 23,2%2. PINK 19,5%3. PRVA 15,8%Ove nedelje evrovizija tri puta smara, partizan samo jednom nedeljno krade, pa ce RTS da obori ovosezonski rekord...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...