Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Mali ga prolazi na mrezi kao sto je on nekad Fedju, tako da nista od skracivanja poena. Drzi ga daleko od osnovne linije snaznim i dubokim udarcima, a onda razvlaci po terenu dijagonalama tzv tamos vamos taktika. Za takvu igru Novak vise nema snage. Bekend paralele (Novakove) cesto izlaze u aut po sirini sto znaci da kasni na udarac.

Mali ima DS za medalju. 

Novak da nije unapredio servis ne bi imao sanse protiv ovog a ni protiv Sinera. 

Kako se dobro snalazi i sa Novakovim riternom kojim pogadja u pertle.

On i Siner jedva cekaju da odmere snage sa Novaka, a on mislim da vise ne. 

Link to comment
2 hours ago, Ras said:

Moglo je na YT da se gleda.

 

Pa sto nisi javio :mad:

2 hours ago, Max Morlock said:

Da, ja sam na rd-live našao nekoliko strimova gledao sam neki italijanski (bila su 2 italijanska i nekoliko baš nepoznatih jezika tipa portugalski, arapski...)

Ovaj jos nisam probala, ostali blokiraju i izbacuju reklame koje ne znam kako da pogasim :huh:

Link to comment

Malo sam gledala preko rd live, isto neki italijanski kanal. Novak je baš solidno odigrao prvi set, a onda više nije imao snage. Alkaraz je ubijao, kao da je sve vreme radio na snazi udaraca. 

Biće žestoko u Austarliji, i posle na šljaci. 

Novak ne znam na osnovu čega zamišlja da će biti konkurentan sa 40 godina, sa ovim klincima ( Alkaraz, Siner i Rune). Stvarno ne bih volela da ga gledam kako gubi od nekih trećerazrednih tenisera u drugom, tećem kolu, kao što je Federer sebi dozvolio.

  • +1 1
Link to comment
On 28. 12. 2023. at 9:28, Arkadija said:

Malo sam gledala preko rd live, isto neki italijanski kanal. Novak je baš solidno odigrao prvi set, a onda više nije imao snage. Alkaraz je ubijao, kao da je sve vreme radio na snazi udaraca. 

Biće žestoko u Austarliji, i posle na šljaci. 

Novak ne znam na osnovu čega zamišlja da će biti konkurentan sa 40 godina, sa ovim klincima ( Alkaraz, Siner i Rune). Stvarno ne bih volela da ga gledam kako gubi od nekih trećerazrednih tenisera u drugom, tećem kolu, kao što je Federer sebi dozvolio.

 

Egzibicioni meč.

 

NĐ tempira formu za AO.

 

Federer, da se ne lažemo, nije nikad menjao svoj stil, nije ga unapređivao.

 

NĐ jeste, tkd očekujem još dva Vimbldona i dva US opena.

  • +1 1
Link to comment

Novak ako uzme jedan GS po godini igranja do kraja karijere, za mene je obavio posao. 

Neće on dozvoliti da ga klinci melju, povući će se pre toga, sigurno. Ili na prve naznake toga.

Link to comment

Nadam se da ce sutra ujutro ceskim navijacima da cestita NG na njihovim jeziku :lolol:

Olga u 3 igra protiv Vondrusove, sledi Novak protiv Lehecke.

Verovatno ce opet mix dubl da odlucuje pobednika :wacko:

Link to comment

Nemamo mi šanse u dublu. Loši su naši. 

Najslabija karika našeg tima je Olga i to je nepopravljivo. 

 

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...