Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

On 18.2.2023. at 8:43, Serena said:

Kaze (novinar Corriere della sera) kako mu je muka da posle svake Novakove pobede gleda video sestogodinjeg decaka koji krestavim glasom govori da mu je cilj da bude najbolji na svetu :isuse: 

Samo za onog seronju iz Corriere della sera :wicked: several times :lolol:

Link to comment
40 minutes ago, Serena said:

 

 

Sviđa mi se što je počeo da jebe sa ovim izjavama. Kao šali se, posle pokaže i poniznost i skromnost, ali ipak provuče i malo "jebao sam vam svima kevu jer sam TATA". 

 

Mi lajk it.

 

 

  • +1 4
Link to comment
Quote
Djokovic: "I look forward to Olympics. I hope that I'll be able to play healthy for next year in Paris Olympic Games. It's going to be played on clay in Roland Garros, so I'm familiar with those grounds." 
 

Dogodine ce sve bito podredjeno tome. 

  • +1 3
Link to comment

nista, na sljaci se juri lendlarina 94.

 

ipak,nek ostane za evidenciju:

83,55% W/L , licni rekord

300. dobijeni tajbrejk (1.kolo)

 

Medo nije pretnja na RG i Wb, ali ce izvesno biti najozbiljniji rival u drugoj polovini godine. ubedljivo najlucidniji igrac od ove next lost ekipice (zveki cici & co)

  • +1 1
Link to comment

Definitivno ne igra IW, povukao se pre zreba tako da je upao Basilasvili. Iz Majamija jos nije mada su mu sanse pola promila da ga zaigra. 

Ma ko ih šiša, naosvajao se tamo trofeja sad neka se sprema za sljaku, da uzme jos jedan MC, a posle i Sinsinati i imace po 3x sve masterse 😉, a kad sam vec tu da dodam jos i jedan RG pa da bude po 3x svi GS :lolol:

pSNUC4k.png

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment

„Đoković bi mogao da osvoji još jednu ili dve grend slem titule. Ko zna? Ali on to ne radi to za sebe, već za tenis i novinare. Neverovatno, Novak pomera granice. Želi da bude najveći“, dodao je Borg.

 

Mrzi me da trazim da li je Borg ovo zaista izjavio ili su novinari po obicaju konstrusali svoju verziju, ako jeste, ovo je jedna od vecih gluposti.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...