Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

34 minutes ago, Serena said:

Prvo je Nakashima u pricu o Federerovom odlasku iz Nike bez potrebe ubacio Novaka, pa mu je posle Thierry (Lacoste) odgovorio i bez ikakvog razloga pomenuo Nadala. 

 

 

Nadal je trenutno najveća zvezda koju ima Nike (u tenisu)

Link to comment
16 hours ago, Ros said:

@mlatko

 

Uzas jedan sta je ovaj covek sve nadrobio u ovom tekstu 🤢

Kao da je pisao o serijskom ubici pa svaki njegov postupak predstavlja u najgorem mogucem svetlu kako bi ga sto vise ocrnio. 

Posto je Corriere della sera na placanje, evo ovi su preneli delove teksta pa koga zanima moze prevest i procitati. 

https://www.ilnapolista.it/2023/02/djokovic-e-il-piu-conformista-dei-controcorrente-cerca-solo-il-plauso-della-maggioranza/

 

One najodvratnije delove u vezi Balkanaca nisu preneli. 

 

Po ko zna koji put Novaku se zamera sto zeli da bude voljen i da se dopadne, pa zar to nije normalno? Ima li neko ko zeli suprotno? Ako ima da li je taj normalan? 

Kaze kako mu je muka da posle svake Novakove pobede gleda video sestogodinjeg decaka koji krestavim glasom govori da mu je cilj da bude najbolji na svetu :isuse: 

Edited by Serena
Link to comment
Quote

Alla finale di Wimbledon che mise fine alla vita sportiva di Roger Federer, il più amato. Quinto set. Roger serve due aces consecutivi dal quindici pari. Il punteggio dice 8-7, 40-15. La folla del Centre Court è in delirio. One more point. Ancora un punto, uno solo. E poi il destino si sarebbe compiuto, così come lo immaginava il mondo intero, con il Genio che compie l’impresa più bella, così grande che avrebbe chiuso ogni discussione sulle gerarchie della storia del tennis. Sappiamo come è andata, invece. Quando Roger ormai sconfitto si avvicina al giudice di sedia per salutarlo, nei suoi occhi si intravedono le lacrime, e si intuisce lo sforzo che sta facendo per reprimerle. Djokovic non tentò neppure di accattivare un pubblico sotto choc. Fece un sorriso di sfida, mentre annuiva con la testa, guardando gli spalti in lutto. Solo per quella volta, nella consapevolezza di avere compiuto il crimine dei crimini, accettò con dignità il proprio ruolo di “cattivo”. Il terzo uomo, quello che non aveva niente e si è preso tutto. Tranne quell’amore che gli viene negato ancora oggi, mentre si prepara a diventare l’ultimo dei Tre. Forse il più grande. Nella sua sofferta complessità, senz’altro il più interessante”

Corriere della sera, deo o W finalu 2019.

Kako Rodzer po zavrsetku meca, sa  suzama u ocima, prilazi da se rukuje sa sudijom, a Novak klima glavom i prkosno se osmehuje ozaloscenoj publici svestan da je pocinio zlocin nad zlocinima i dostojanstveno prihvata ulogu zlikovca. 😯

 

Edited by Serena
  • +1 1
Link to comment
16 minutes ago, Serena said:

Da :mad: i duzan si mi 2€ za Corriere della sera :lolol:

Slika je super ali tekst...

Taj Marco Imarisio je jako lose pisao o Novaku i za vreme proslogodisnjeg sranja u Australiji. 


ok. prihvatam grdnju i kaznu. neko je na Tviteru, od Nolefanova, to linkovao. Ni taj onda nije znao. Mukica :sad:

Link to comment
[mention=5803]mlatko[/mention]
 
Da :mad: i duzan si mi 2€  


Meni 1,50€... ajd sa popustom 1€ jer sad imam masku za karneval, a i Helloween :fantom:764a4ee43934c099a01c5db4bb5a265f.jpg

Inviato dal mio Mi 9 Lite utilizzando Tapatalk

  • Haha 7
Link to comment

„Đoković je postao član porodice. Novak me je podržavao dok sam bio u zatvoru. Izdržavao je moju porodicu. Plakao sam kada sam video da Novak osvaja turnire. Veoma sam ponosan na činjenicu da je verovatno jedan od najvećih igrača svih vremena deo priče o meni“, rekao je Beker

 

Neverovatno kako je dospeo u tu situaciju, za boldovano, svaka cast Novaku.

  • +1 4
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...