Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

1 minute ago, 1n54jd3r said:

Voleo bih da se nekako Nole ipak pojavi na RG, pocisti Nadala i osvoji titulu. Po cenu da ne osvoji nista vise u karijeri.

Tako i ja uvek kazem, pa slazem. Mislim na drugu recenicu. :D 

  • Haha 5
Link to comment

Ne razumemo se verovatno.

Ok je izjava, nego sam ja malo nadrndana danas. Mislim, ok je OVA izjava, ali se očekuje uvek da sve budu ovakve, korektne i bezbojne do bola.

A ja, negde sam ranije spominjala, volim koloritne karaktere. Svet ih na žalost, ne voli.

  • +1 3
Link to comment
9 minutes ago, dùda said:

Ne razumemo se verovatno.

Ok je izjava, nego sam ja malo nadrndana danas. Mislim, ok je OVA izjava, ali se očekuje uvek da sve budu ovakve, korektne i bezbojne do bola.

A ja, negde sam ranije spominjala, volim koloritne karaktere. Svet ih na žalost, ne voli.

 U tenisu mozes da budes koloritan kao Benoa Per ili Gael Monfis, ali onda zaboravi trku za GOAT-om. Ako hoces da budes GOAT, onda moras da budes profesionalac. Vecina onoga sto rade profesionalci je dosadno, rutinsko, pa ako hoces i bezbojno.

  • +1 2
Link to comment
13 minutes ago, dùda said:

Ne razumemo se verovatno.

Ok je izjava, nego sam ja malo nadrndana danas. Mislim, ok je OVA izjava, ali se očekuje uvek da sve budu ovakve, korektne i bezbojne do bola.

A ja, negde sam ranije spominjala, volim koloritne karaktere. Svet ih na žalost, ne voli.

 

Može svet i da ih voli, pod uslovom da dolaze iz pravog dela sveta (hint: "Tenisu je potreban Nick Kyrgios, neka cveta hiljadu cvetova").

 

Sloveni, ako su korektni i bezbojni, biće im dozvoljeno da ćute i smrde. Ako su koloritni, čeka ih ono što i Novaka i Danila.

  • +1 2
  • Hvala 1
Link to comment
1 minute ago, Stari tenis fan said:

 U tenisu mozes da budes koloritan kao Benoa Per ili Gael Monfis, ali onda zaboravi trku za GOAT-om. Ako hoces da budes GOAT, onda moras da budes profesionalac. Vecina onoga sto rade profesionalci je dosadno, rutinsko, pa ako hoces i bezbojno.

Novak je profi ali je i koloritan i tužno je što je on sebe u mnogim stvarima već poništio ali pravi njegov karakter ipak po nekada ispliva.

Ja mislim da se može biti i profi i koloritan lik, ali svakako da to ne može sa ovakvom publikom.

Pa meni je Federer postao jedno 300% simpatičniji kad je onomad protiv Novaka u Miamiu polomio reket.

Pa biti čovek a ne kiborg, to se valjda ne kosi sa biti profi.

 

 

 

 

 

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

 

Može svet i da ih voli, pod uslovom da dolaze iz pravog dela sveta (hint: "Tenisu je potreban Nick Kyrgios, neka cveta hiljadu cvetova").

 

Sloveni, ako su korektni i bezbojni, biće im dozvoljeno da ćute i smrde. Ako su koloritni, čeka ih ono što i Novaka i Danila.

 

Marat Safin je bio dosta popularan u svoje vreme

  • +1 1
Link to comment
2 minutes ago, Redoran said:

Ubilo se koliko je bio popularan, bila jagma ko će pre da ga stavi na naslovnicu i da mu sponzorski ugovor.

 

Evo ti pa proceni reakcije

 

 

Link to comment

Kad je mlađani Novak nespretno (posle laganog poraza od rafe na rg) izjavio da je kiborg pobediv na šljaci, doživeo je najgore ismevanje zbog toga i to godinama. Pa da se takav mladi lav danas pojavi, sa takvom nekom izjavom u odnosu na Novaka recimo, pa ja bih ga obožavala. I verujem svako kome je do sporta.

Pa ismevan je čak i jedan Peter Bodo, nakon onog članka o perfektnom igraču. Naravno, izvukao je on taj članak iz naftalina slavodobitno 2011, na žalost svekolikog teniskog establišmenta.

  • +1 1
Link to comment

Nadam se da je Novaku dok je kucao ove tvitove čestitanja, a i dok je gledao finale išao dim na uši od besa što nije tamo i da je u glavi mislio samo jedno... "Not over yet..."

 

No to ćemo videti u budućnosti. 

 

Koliko me samo nervira što je prošao šta je prošao, samo zbog jebene vakcinacije, ne mogu rečima opisati. Takva autodestrukcija ne znam da li je upamćena u svetu sporta, da neko tako časti sve svoje neprijatelje, a nažalost, ima ih.

 

Molim te Novače, jebi se i bocni se i onda ih postroj sve još koji put, ako boga znaš. 

  • +1 3
Link to comment
1 hour ago, dùda said:

Taman kako treba i kako smo očekivali.

Ajde sad sve ovakve da mu budu, kao kod napuvanih lutki.

Samo korektno i bezbojno, to traži današnji smrdljivi svet.

 

Stvarno ne znam sta si ocekivala da ce napisati, ono sto je on doziveo nema veze sa finalistima turnira u obe konkurencije. Poslednja stvar koju je trebalo da uradi je da povezuje te dve stvari. Ja bih precutao i ne bih cestitao nikome od njih ali ja nisam toliko dobar covek koliko je on. Ono sto bi morao da uradi, a verovatno ni to nece, je da javno objavi da u Australiju vise nece putovati nikada u zivotu, ni zbog tenisa ni zbog icega drugog, sve ostalo je business as usual. Ako su vec toliko popizdeli sto je dole osvajao 9 puta da su ucinili sve sto su mogli da ga sprece da isto uradi i deseti put, nema razloga da ih dalje nervira pokusajima da osvoji i tu desetu titulu koju su mu ove godine ukrali.

Link to comment
Just now, Milošica said:

Daj harpere, iz Milanovih postova izbija ljubav prema Novaku, cak i kada ga vredja :D

 

Ali bukvalno! Valjda je to svima jasno! Sad, što nisam fanboy kao Harper pa da ga pravdam i kad je tupav nekim "to je njegovo stav mišljenje i šta tu mi možemo" mislim da mi to samo ide u prilog kao iskrenom fanu kome je jedini interes njegovo dobro. :cool:

  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...