Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

13 minutes ago, Budja said:

 

Velika je steta sto ce ogavnost australijske vlade posluziti da se zaboravi i ne odgovori na pitanje:

Kako je moguce da je ID 22. decembre veci od onog 16. decembra?

I neka visi Sengen, neka visi sve, neka zabrane Djokovicu izlaz iz zemlja (kada dodje u Srbiju) dok je istraga u toku, ako je kriminal, pa neka se istrazi i neka posluzi da se Vucic zasluzeno rostilja ida izgubi apsolutnu vlast.

 

A?

Link to comment
8 minutes ago, levi said:

 

ne znam zašto misliš da je the učesnik prvenstva neko posebno mudo i da za njih ne važe ista pravila kao za ostale smrtnike, ali ako je tako nekad i bilo, sad su se prioriteti malo doveli u red. koga realno zabole za svetsko prvenstvo i za olimpijadu, štaje tebi

 

koja ista pravila?

moras ljudima omoguciti da rade ono sto rade ceo zivot

vakcina nije obavezna, i zato uslov ne moze da bude samo da si vakcinisan

koliko je to tesko razumeti

 

  • +1 1
Link to comment
8 minutes ago, Plajvi said:

Pa zar nije on lik koji svima seta po kurcu u svetu tenisa u mirnodopskim™ uslovima? 

 

jeste ... al ne razumem kako ovim stavom hvata simpatiju kod bilo koga

Link to comment
8 minutes ago, Hermetico said:

Bukvalno je obrnuto od ako prema se Đokoviću ili poznatoj ličnosti po želji (može i liku iz crtaća, ovo je preslikan Pepe le Pju skandal) ovako ponašaju, kako će prema običnom čoveku. Tzv 'jedan od nas' teorija. Suština krize kao promene je da se često provuče onaj ko je mali i nevidljiv, ali je nanjušio kuda vetar duva, a neko ko je veliki i moćan nije ni njušio pa najebe. Primera je milion kroz istoriju, a poznati ljudi bukvalno mogu da se podele na one koji su ipak njušili i one koji su se zaneli pa nisu. To obraćanje pažnje se u narodu zove prosto pamet i primenjuje se na sve, no narod kaže i 'ko visoko leti mora da pazi na vazdušne struje' tako beše ide poslovica? Dok mrav pešadinac fura polako ali struje ga ne dotiču. Niđe veze, dragi moji ogorčeni starci. Mesija tvoj i ti druga ste stvar.

I kako je prošao običan čovek, konobar u Melburnu na primer? Zatvoren u kući 256 dana. Deca mu ne idu školu. Zabranjeno mu da radi, prima verovatno socijalu kao procenat od osnovne plate, a znamo da je bakšiš tu glavni, pogotovu u anglosaksonskoj kulturi. Ne mogu da ga posete roditelji, ni on njih. E da, nanjušio vetar, zavrnuo rukav 3 puta za 6 meseci, Miki. 

  • +1 1
  • -1 2
Link to comment
4 minutes ago, Heaviside said:

I kako je prošao običan čovek, konobar u Melburnu na primer? Zatvoren u kući 256 dana. Deca mu ne idu školu. Zabranjeno mu da radi, prima verovatno socijalu kao procenat od osnovne plate, a znamo da je bakšiš tu glavni, pogotovu u anglosaksonskoj kulturi. Ne mogu da ga posete roditelji, ni on njih. E da, nanjušio vetar, zavrnuo rukav 3 puta za 6 meseci, Miki. 

Njemu i familiji život ne visi o koncu, što ja za svoju ne mogu da kažem. Pristao bih na zatvor i na par godina da mi niko ne umre u toku. Izvini ako sam pristrasan. Ali to uopšte nije bila poenta mog posta, nego apsolutno promašena analogija. S neke druge strane ja prosperiram i pružam nam šansu baš zato što sam nevidljiv. Kako ste stigli do toga da su funkcionalne bolnice nebitne jer zatvor? Budalaštine.

Edited by Hermetico
  • +1 2
Link to comment
7 minutes ago, Joe D said:

naravno da moze. osim sto u ovom slucaju nije bilo tako.

 

vidim da moze, al nije u redu

zdrav i vakcinisan nije isto

prelezan i vakcinisan su valjda tu negde

postoji i karantin u krajnjem slucaju

Link to comment
13 minutes ago, cedo said:

 

jeste ... al ne razumem kako ovim stavom hvata simpatiju kod bilo koga


Sve je PR. :D 

Totalno je anti-government i pro-people rant. Mica Zavetnica s reketom. 

Link to comment
1 minute ago, cedo said:

 

vidim da moze, al nije u redu

zdrav i vakcinisan nije isto

prelezan i vakcinisan su valjda tu negde

postoji i karantin u krajnjem slucaju

sasvim je u redu. svi smo mi kao deca morali da primimo vakcine da bismo mogli da idemo u skolu, tek od skoro postoje debili koji su poceli da isputuju da li je tu redu ili nije, pa su se vratile neke zaraze kojih nije bilo godinama. 

 

pandemija je, ako nisi primetio cedo. 

  • +1 2
Link to comment
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...