Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Tek sada vidim da se Beretini povukao sa OI, nije lose, nije lose.
I on se ostri za USO znaci, a Rafa je tamo jako opasan, plus ne preskace do tada bzvz. Sve baca na 21.GS vidi tamo sansu, jer sledeci RG, ihaaa ko zna sta ce biti.

Mi samo treba da prihvatimo ono sta Novak odluci i izabere, pa sta god to bilo i kako na kraju ispalo. Zar nas nije tome naucio do sada? Cak i kad grli drvece i smuca se po "piramidama" [emoji2957] jel vidite kako mu pomoglo, a tolika dreka svaki put. Tako i ovo, ja uvek kazem, ako on sam, ok uz nesumnjivu pomoc svih strrucnih oko sebe, ne zna sta je za njega najbolje, onda jbg, mi to nikako ne mozemo znati.
Na kraju mozda ni on ne zna, dok ne proba.

Link to comment

Ja baš mislio da ne prihvatim i tako blokiram odlazak u Tokio ali kad tako lepo objasniš moraću i ja da prihvatim.

 

Vidimo lepo kako su mu pomogle piramide :D ne smem ni da pitam da objasniš kako to vidimo :D

Link to comment

Troje ljudi mi poslalo poruku vec da je Beretini odustao. Ne svidja mi se taj momenat sada, nek svi odustanu da Novak osvoji, nije ni u tome fora. 

Link to comment

Rafa je preslušan na šljaci, na brzom će ga Novak rastaviti na komade. Šanse su nekih 75%-25% za Novaka.  Snaći će ga isto što i Federera, jednostavno ne može da se ne igraju turniri i onda odigraš kao jedan pripremni, eventualno dva, pa onda GS gde se mečevi igraju 3, 4 sata, dok je ovaj naš spreman kao magarac. Nije stvar izdržati, izdržaće on, stvar je održati visok nivo igre i koncetracije, to je zapravo fizička priprema, da telo ne pati previše, i da za njim ne krene i um. To se desilo Rafi u polufinalu sa Novakom, jednostavno nije mogao da isprati ritam. Ne postoji jedan razlog da ga se plašimo, jeste to Nadal, ali realnost je da je Novak ubedljivi favorit. Next Gen omladinci mogu i ovako, i onako, sa njima se nikad ne zna. Al da ga vidim ko će Novaka na betonu da naduva 3 seta, ko god to uspe, apsolutno je zaslužio i neće biti jedan razlog za žaljenjem.

Edited by Mil@n
  • +1 2
Link to comment
Ja baš mislio da ne prihvatim i tako blokiram odlazak u Tokio ali kad tako lepo objasniš moraću i ja da prihvatim.
 
Vidimo lepo kako su mu pomogle piramide [emoji3] ne smem ni da pitam da objasniš kako to vidimo [emoji3]
Ajd imamo vec sobara, ne treba vam valjda i sobarica ovde (mislim na sebe).
Nije mi jasan taj ton, ali ti valjda najbolje znas.
Link to comment

Kako ja ne volim ovo navijacko kurcenje tipa - Novak Bog, oducice ih od tenisa, niko ne moze da mu prismrdi, jebace is sve ruzno u Tokiju i treba da ide jer je Srbenda. A onda kad krene juzno - jebale ga chi semenke, koji mu je kurac trebalo da se aka s Olimpijadom, kljako kljakavi, nikad od njega igrac i slicno. Najcesce obe stvari od istih ljudi, u zavisnosti od rezultata.

 

Bice tesko i komplikovano na US Openu. Novak je ozbiljno visio u finalu u Parizu, na Vimbldonu je imao federerovski zreb i opet se dosta mucio u polufinalu a zivci su ga ozbiljno jeli u finalu, mogu samo da zamislim koliko ce da ga jedu u Njujorku. Koliko god on u ovom trenutku izgledao nepobedivo razlika izmedju njega i ostatka tura je dosta smanjena i u zrebu ce biti nekoliko igraca koji mogu veliku stetu da mu naprave ako im bude dan. Nece to biti nimalo straightforward turnir, pogotovo sto se u Njujorku obicno muci iz nekog razloga. Za Vimbldon sam bio skoro siguran da osvaja, napisao sam to odmah posle Pariza, na US Openu ce ta margina izmedju njega i ostalih biti mnogo manja i trebace dosta stvari da mu se poklopi da bi osvojio ako znacajno ne podigne formu u odnosu na London.

  • +1 4
Link to comment

Ma, biće zeznuto sigurno. Cenim da su mu šanse oko 50% u ovom trenutku. Čak je i na kladionicama otprilike takva kvota iako je javnost ubeđena da Novak osvaja pa su zbog rizika verovatno dodatno smanjili kvotu.

 

Pošto sam ja (poslednji) pomenuo Srbiju i olimpijadu - napisao sam da je meni kao navijaču Srbije drago što će igrati, nikakve Srbenda treba da ide im jebe kevu tirade nisam pominjao. Us open je znatno važniji i ne znam da li bi u tom svetlu trebalo da igra u Japanu, niti iko ovde to može da zna, nagađamo i smatramo™. Mislim da se preteruje sa negativnim efektima koje bi igranje na OI moglo da prouzrokuje i da Novak ne bi igrao da su oni zaista velike. Prosto ne mogu da poverujem da bi previše rizikovao tj. da nije u stanju da donese racionalnu odluku.

Edited by Heaviside
Link to comment

Mislim da niko ne očekuje ništa da bude lako. Ali Novak je u a) izuzetno fizički spreman, brutalno je fizički spreman, da se stiče utisak da može da igra 3 dana b) prepun je samopouzdanja, jako bitan faktor c) povratio je strah u očima protivnika i kontam kada dobije prvi set, to je pobeda u 99% slučajeva, doduše i u karijeri mu je mnogo dobra ta statistika. Doduše, videli smo i kada mu uzmu 1 (Beretini) i 2 (Cicipas) kako se to završavalo.

Dakle, favorit je, izraziti, na svakom takmičenju. Da li to znači da će osvojiti sve do kraja života, naravno da ne, ali realno ulazi u kraj ovog ciklusa u najboljem mogućem položaju. Ovi što ne igraju OI, značiće im verovatno u smislu odmornosti, ali da nadoknade ovo što rekoh u prvom pasusu - mislim da će im trebati puno više od toga. Nole će pride biti u rutini mečeva i u takmičarskom tonusu sa dovoljno prostora da se odgovarajuće odmori. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...