Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Aman, bre, ljudi, pa ne postoje ti drugi teniseri da bi cestitali Novaku neko dostignuce cim se desi. Je l' vam palo mozda na pamet da oni medjusobno imaju telefone i mejl adrese i da su mu mnogi cestitali licno? Te cestitke preko drustvenih mreza su ionako vise zbog sebe nego zbog onog kome se cestita.

 

Mene je najvise oraspolozio onaj tekst s poentom u fazonu "jeste Novak najbolji ali morace da zivi s tim da ce za vecinu Rodzer uvek biti najbolji". Kakav epski luzeraj i kiselo grozdje. Ne, druze, Novak nece morati da zivi ni sa cim jer to sa cim zivi osvojio je na terenu, vi cete morati da zivite sa svojim luzerajem. Neka vam ga najbolji, zakitite ga tako lijepog o pojas, mi ovde cemo da nabijamo neke brojke. Uostalom, vec godinama je jasno da je Rodzer treci tocak a bio bi cetvrti ili peti u deceniji da se Novak nije povredio pa je ovaj na mufte uzeo par Slemova. To mu je jedino i preostalo, da lurkuje okolo i strpljivo ceka da se Novak i Rafa povrede pa da nesto ucari i jos malo podeblja skor. Tuzna suton jedne neverovatne karijere. Napravili su ti posrani mediji sprdnju od verovatno najznacajnijeg tenisera u istoriji. Boli ga djoka, sve je on to uredno naplatio.

  • +1 2
Link to comment
1 minute ago, dragance said:

A na Independent naslovnoj stranici “Djokovic prekršio pravila social distancing”. Dodje mi da im jebem sve po spisku.

 

Pa, prekrsio je. Distancirao se socijalno za jednu nedelju viska.:D

Link to comment
6 minutes ago, bags said:

Meni je slika ove dve simbol Noletove dominacije. Kad god vidim ovu sliku imam tako zlurad osmeh i toplinu u stomaku, sto je bar jednom karma zadovoljena.


zao mi je sto nema fotke te lutkice po završetku meča. barem ja nisam video

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...