Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

15 minutes ago, Ros said:

niko od kolega mu nije cestitao rušenja rekorda :blink:

 

Биле су неке видео честитке Зверева, Мареја и још некога, можда Шварцмана

Link to comment

E to sam htela za Lekip.
Samo nije to slucajno kod njih. Oni Novaka recimo nikada nisu izabrali za sportistu godine. Bas cudno, s obzirom na to da njega, sta znam, generalno Francuzi gotive, pocevsi od kolega tenisera. Sad ove hajke u poslednje vreme sto bile, svi listom javno stali uz njega, plus je u Lakosti.


639de79287ec7892562bd1124fa1bbf4.jpg

 

Link to comment

Mnogo bre ljudi gledate šta pišu ovi ljubomorni zapadnjaci. Treba uživati što imamo ovakvog vrhunskog sportistu a ove ko jebe, Šta god da se desi i dalje guslaće isto, šta će nam njihova potvrda , brojke su tu. Tako, još jednom, ko ih

  • +1 5
Link to comment
27 minutes ago, Ros said:

niko od kolega mu nije cestitao rušenja rekorda :blink:

To je, na zalost, dosta los pokazatelj za Noleta. Ti ljudi znaju tenis i sta je Novak postigao i koliko se odricao, a opet ima nesto vezano za njega sto toliko ne vole. Tesko se moze reci da su svi zavidni ili zli ili potkupljeni...

Link to comment

Sad sam malo pronjuškala po Instagramu. 

Ispod Noletove zvanične stranice, kod objave o 311 nedelja na prvom mestu ima  594.354 pregleda, komentara ima 4.134, aod pozantih čestitali su  Ivan Dodig, Bogdan Bogdanović, Boban Marjanović, Sergej Milinković Savić, Asics, Lacoste, Australian open, Turnir u Monte Karlu. Ako je još neko poznat, meni nije.

 

Wimbledon je u žalosti, verovatno.

Edited by Arkadija
Link to comment
16 minutes ago, Lezilebovich said:

To je, na zalost, dosta los pokazatelj za Noleta. Ti ljudi znaju tenis i sta je Novak postigao i koliko se odricao, a opet ima nesto vezano za njega sto toliko ne vole. Tesko se moze reci da su svi zavidni ili zli ili potkupljeni...

 

jel moze npr da se uporedi kolko je kolega cestitalo nadalu izjednacavanje GS rekorda jesenas? nisam uopste u fazonu drkanja i gundjanja , stvarno me samo zanima. znam da se deda javio maltene 5 minuta posle finala

Link to comment

Takođe na Instagramu, zvanični Roland Garros, čestita Novaku u posebnoj objavi, pregleda ima celih 8.007, komentara 0, dok njihova najava da se deda vraća u Dohi ima 21.983 sviđanja i 85 komentara. :laugh:

 

Vasek Pospišil ima lepu objavu u story na instagramu.

Edited by Arkadija
Link to comment
Sad sam malo pronjuškala po Instagramu. 
Ispod Noletove zvanične stranice, kod objave o 311 nedelja na prvom mestu ima  594.354 pregleda, komentara ima 4.134, aod pozantih čestitali su  Ivan Dodig, Bogdan Bogdanović, Boban Marjanović, Sergej Milinković Savić, Asics, Lacoste, Australian open, Turnir u Monte Karlu. Ako je još neko poznat, meni nije.
 
Wimbledon je u žalosti, verovatno.
Ja sam njuskala po tvići i svi GS su ispostovali, cak je RG najbednije, s evo ga W



Ima dosta manjih turnira, zanimljivo Barselona (500) cestitala, a tamo igrao samo jednom 2006.

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?app=core&module=system&controller=embed&url=https://twitter.com/bcnopenbs/status/1368984219721072651?s=19

Ovo za igrace u da su zavidni ili da govori vise o Novaku, malo ne pije vodu, posto cesto ima bas njihovu podrsku. Malo pre dam pomenula Francuze. Serena je uvek Novak tim, to istice itd, itd

Ima nekih bivsih tenisera koji su cestitali, ali to vise nije ni vazno, bitno da su mu navijaci pravili nevidjene feste i cestitke, uglavnom stranci. Meni je to zanimljivije utoliko sto to uopste nisu klinci, klinke.
A ovo su valjda neki nasi [emoji3]

https://parapsihopatologija.com/forums/index.php?app=core&module=system&controller=embed&url=https://twitter.com/NovakFanClub/status/1368779585580589060?s=19


Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...