Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

12 minutes ago, Ras said:

Meni je sva ta priča oko broja nedelja na 1. mestu u senci Rafine pobede na USO, slično kao što su mi u senci bili Đokovićevi uspesi na jesen 2013. godine (iako je igrao strašan tenis tada i nekoliko izuzetnih mečeva).

Ostaće zabeleženo da je u ovoj deceniji Rafa igrač koji je osvoji najviše USO- 4 , zatim Đoković sa 3.

Pri tome je 2 puta baš Đokovića dobijao u finalima (2010. i 2013. g.).

Nekako mi je bilo baš bzvz što je Nadal uzeo USO pre Novaka, ali je 2011. ravnoteža vraćena.

Ko bi nakon 2011. rekao da će danas to ovako izgledati?

 

 

Ne vredi o tom razmišljati. Isto tako može neko reći, u leto 2010, ko bi pomislio da će do (maltene) kraja decenije Novak uzeti 5 Vimbldona, a Rafa nijedan. :)

Link to comment

Jesam, evo danas videla smile.png

 

 

 

 

 

U Kini je docekivan uvek kao bozanstvo, eto i Japan ne izostaje, jos im je dosao prvi put smile.png

Ehh specificni su ti Azijci, sportisti, koji god imaju poseban status kod njih, pogotovu ovi iz Evrope i Amerike.

 

 

 

Link to comment
33 minutes ago, Ras said:

Meni je sva ta priča oko broja nedelja na 1. mestu u senci Rafine pobede na USO, slično kao što su mi u senci bili Đokovićevi uspesi na jesen 2013. godine (iako je igrao strašan tenis tada i nekoliko izuzetnih mečeva).

Ostaće zabeleženo da je u ovoj deceniji Rafa igrač koji je osvoji najviše USO- 4 , zatim Đoković sa 3.

Pri tome je 2 puta baš Đokovića dobijao u finalima (2010. i 2013. g.).

Nekako mi je bilo baš bzvz što je Nadal uzeo USO pre Novaka, ali je 2011. ravnoteža vraćena.

Ko bi nakon 2011. rekao da će danas to ovako izgledati?

 

Pri tom, Nadal nije pobedio NĐ, niti RF 5-6 godina van šljake, a uzeo je dva USO (uz ovogodišnji i onaj 2017. g).

 

Baš će ljudi pamtiti koliko je Rafa osvojio titula u različitim decenijama. Ovo sa brojem nedelja će svi pamtiti. A jbg, neke stvari su čudne, Đoković ima 5 wimbledona, a samo 3 us opena. Nadal ima samo 1 Australiju iako mu spori hard odgovara. A Đoković se na travi klizao na početku karijere.

Link to comment
  • 4 weeks later...
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...