Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Meni je super asocijacija ta sa najlon kesom. Upravo tako izgledaju kad se to zalepi :D.

 

Ali sve je to manje bitno nakon što je Rafa svojim obožavateljkama onemogućio da uživaju u "bronzanim ramenima orošenim znojem" :violin:

Link to comment

 

Đovak je pozitivan sa svakim sa kim je igrao 10 i više mečeva.

 

q86wtlzlt4d21.jpg?width=960&crop=smart&a

 

Još malo zanimljivosti:

 

Before 2011:

  • Federer had won 16 Slams, 17 Masters, 5 World Tour Finals (38 big titles).

  • Nadal had won 9 Slams, 18 Masters and an Olympic gold medal (28 big titles).

  • Djokovic had won 1 Slam, 5 Masters, 1 World Tour Finals (7 big titles).

 

Since 2011:

  • Federer has won 4 Slams, 10 Masters, 1 World Tour Finals (15 big titles).

  • Nadal has won 8 Slams and 15 Masters (23 big titles).

  • Djokovic has won 14 Slams, 27 Masters, 4 World Tour Finals (45 big titles).

Edited by Mil@n
Link to comment

Kad god vidim Juznog setim se uvek jedne anegdote, ne sescam se na kom slemu pustilii buvu da ce Rodzer da se penzionise posle tog GS, recimo i intervjuisali igrace. Svi bili iznenadjeni, pa neke hvalospeve naravno izdeklamovali, a Juzni onako neveseo, ko sve ladje da mu potonule... parafraziram... ali ja ga nijednom nisam pobedio [emoji3][emoji3]

 

Igrali su mozda 2x posle toga, jednom sigurno i naravno mucak [emoji4]

 

 

Link to comment
5 hours ago, Jumanji said:

Kad god vidim Juznog setim se uvek jedne anegdote, ne sescam se na kom slemu pustilii buvu da ce Rodzer da se penzionise posle tog GS, recimo i intervjuisali igrace. Svi bili iznenadjeni, pa neke hvalospeve naravno izdeklamovali, a Juzni onako neveseo, ko sve ladje da mu potonule... parafraziram... ali ja ga nijednom nisam pobedio emoji3.pngemoji3.png

 

Igrali su mozda 2x posle toga, jednom sigurno i naravno mucak emoji4.png

 

 

 

To je bio onaj "Taxi to RG". Emisija na ES koja ide tokom turnira. Pamtim to kao da je juče bilo. Posle toga je bio blizu da ga dobije jedne godine u finalu Halea, ali naravno chokirao. 

Link to comment

S obzirom na reputaciju i ocekivanja, Cilic, Berdih i Nisikori imaju cak i gori skor. Ne mogu sad da spojim tackice, ali mislim da je Berdih vecinu poraza doziveo dok su se jos polagale neke nade u njega.

Link to comment
17 minutes ago, Malvo said:

S obzirom na reputaciju i ocekivanja, Cilic, Berdih i Nisikori imaju cak i gori skor. Ne mogu sad da spojim tackice, ali mislim da je Berdih vecinu poraza doziveo dok su se jos polagale neke nade u njega.

 

Berdih je tu verovatno najgori, jedna od te tri pobede je neobjašnjiv raspad Novaka koji je imao set i brejk vođstva, inače ne bi ni toliko imao. Ono na Vimbldonu je stvarno jedino čini mi se što ga je nadigrao, treće se sad ne sećam bez gledanja. :P

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...