Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

 


 Meni krivo što nisam poručio onaj oranž duks/trenerku na raskopčavanje kada je bio neki ludački popust na njihovom sajtu, al msm da je poštarina bila problem. 

uniqlo-red-men-novak-djokovic-track-jack

Ah kod nas naruciti nesto, vecita glavolomka.


Jednu mi doneli, jednu sam ja kupila preko, ali ne verujem da bih narucivala.

 

Inace ova  njihova crvena mi je uvek bila najlepsa, ona prava :wub:


Misliš da je to do tkanine? Ja sam sklona tome da je Novak prestao da koristi antiperspirante, jer narušavaju kosmičku harmoniju.


:laugh::laugh:

 

  Naravno da je do tkanine. Ne verijem da antiperspiranti tu nesto pomazu, pogotovo za celo telo, a imas i dedu koji je poslednjih godina poceo bas da se znoji, no majice mu ne menjanu boju, ne vide se tragovi.
I na kraju moje iskustvo sa Uniqlom kaze da je do tkanine iskljucivo.

 

A posto sam u ovim vodama samo jedan hejt prema onim najlon kesama koje furaju Rafa, Tim i ostali, kada im se ono sranje zalepi za telo, pa kako mogu to da trpe...brrrr

Link to comment

Zanimljivo da samo Rafa ima Nike najlon, ostali ne, sto mi govori da njemu tako prija, tako trazi, ne znam... doduse nije ova sa AO takva bila.

Ne znam za Adidas, iako Tim uvek izgleda kao da ima najlon.

Link to comment

Ne, ne u tom smislu. Vec najlon kao najlon kesa na mokro telo. Posto nisi video kako izgledaju ocigledno, mozes da zamislis zalepljenu kesu na znojavo telo i da ona tako stoji, ne leprsa oko njih, nego bas ovako bukvalno kako sam ti opisala.

 

A sve su to vestacki materijali, ali i izuzetno usavrseni, pricam o nekim razlikama bar na oko, i ne verujem da je prijatno to sto nosi Rafa recimo. Posto se bavim sportom intezivno, eto samo bacih opasku apropo opreme.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Link to comment
2 minutes ago, Filozof manijak said:

NJolo da digne spomenik Vajdi, za života 

 

Nemoj da te neko čuje....

 

@Jumanji @renne Pretpostavljao sam da su sve veštački materijali u pitanju, nego me malo zbunila priča o najlonu.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...