Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Apsolutno najbolji Uniqlo po svemu, za mene. One boje, jednostavnost, odsustvo bilo kakvih mokrih mrlja i tragova od znojenja, kao sto je recimo slucaj sa krokodilom.

 

A posto imam dve njihove haljinice mogu i da potvrdim da je kvalitet fenomenalan, boje i i oblik veoma postojani i posle ko zna koliko pranja u masini.

 

Tako da mi je bas krivo sto vise nije tamo.

Lacoste mi se do sada nije dopao kod Novaka, mozda ova maja na AO, samo su ime i tradicija, nobles...

 

Pricam naravno iskljucivo o njegovoj opremi za tenis.

 

 

Link to comment
12 minutes ago, Jumanji said:

Apsolutno najbolji Uniqlo po svemu, za mene. One boje, jednostavnost, odsustvo bilo kakvih mokrih mrlja i tragova od znojenja, kao sto je recimo slucaj sa krokodilom.

 

A posto imam dve njihove haljinice mogu i da potvrdim da je kvalitet fenomenalan, boje i i oblik veoma postojani i posle ko zna koliko pranja u masini.

 

Tako da mi je bas krivo sto vise nije tamo.

Lacoste mi se do sada nije dopao kod Novaka, mozda ova maja na AO, samo su ime i tradicija, nobles...

 

Pricam naravno iskljucivo o njegovoj opremi za tenis.

 

 

 

Meni krivo što nisam poručio onaj oranž duks/trenerku na raskopčavanje kada je bio neki ludački popust na njihovom sajtu, al msm da je poštarina bila problem. 

uniqlo-red-men-novak-djokovic-track-jack

Link to comment

Meni bila gotivna ova:

 

 article-1387211-0C1116E700000578-709_634

 

i ona što je onomad cepao:

 

Novak-Djokovic-rips-shirt.jpg

 

Sergio Tacchini je imao par zanimljivih modela (bio je onaj jedan sa silnim linijama napred, ne mogu nigde da ga nađem, MISLIM da je ST, ali nisam siguran), Uniqlo su mi više bili kao vojna oprema...

Link to comment
2 hours ago, Jumanji said:

 One boje, jednostavnost, odsustvo bilo kakvih mokrih mrlja i tragova od znojenja, kao sto je recimo slucaj sa krokodilom.

 

 

 

Misliš da je to do tkanine? Ja sam sklona tome da je Novak prestao da koristi antiperspirante, jer narušavaju kosmičku harmoniju.

Link to comment
14 minutes ago, Arkadija said:

Misliš da je to do tkanine? Ja sam sklona tome da je Novak prestao da koristi antiperspirante, jer narušavaju kosmičku harmoniju.

 

:laugh:

 

To bi tako licilo na njega.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...