Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

10 hours ago, Timmy said:

Vise nego Rogera po broju GS?

Roger - prvo sto ce da uradi kad ode u (zasluzenu) penziju je da napadne Rim - da kompetira™ - makar iz penzije. 

Nije GS al' mu fali...

Link to comment

Gledam sa zakasnjenjem, poen na prvu BP u drugom setu bas lepo odslikava Novakovu velicinu. Prvo je odlicno ustopovao veoma jak i precizan servis, pa je u premalom delicu sekunde primetio da iako je Zverev napao na mrezi, da je lopta za nijansu kraca, i nestvarno brzo promenio odluku sta da igra i odmah napao. U trecem udarcu mali je probijen. 

 

Vratio sam 3 puta poen. Ovo niko na turu ne moze da izvede. Ta brzina mozga plus brzina reakcije i savrsena izvedba. 

 

F E N O M E N A L N O! 

Edited by Timmy
Link to comment

Ne znam samo u kom univerzumu je nivo tenisa iz 2015 veci nego 2011. 

 

2011. je godina u kojoj su sva trojica u punoj snazi, Nadal ulazi u sezonu kao osvajac 3GS prethodne godine, igraju medjusobno desetak epskih meceva za pamcenje (polufinale i finale USO, polufinale RG, sezona sljake i nestvarna finala mastersa u Madridu i Rimu) 

 

2015. Nadal povredjen, deda postao deda. Zapravo jedini epski mec te godine je ludi Vavrinka i finale RG. 

 

Ovo naravno ne umanjuje cinjenicu da je 2015. Novak odigrao jednu od najuspesnijih sezona u istoriji tenisa 

Link to comment
4 minutes ago, Mil@n said:

Treći igrač koji je osvojio masters da nije izgubio servis.

 

Djokovic in China:

Tournaments: 17

W-L: 70-9

Titles/Finals: 11/0

 slabo je to neko racunao, kako je izgubio 9 meceva na sest turnira koje nije osvojio?

 

setio sam se:) sangaj 2008 je izgubio jedan mec u round robin, al de su jos dva?

Edited by Čutura
Link to comment
10 minutes ago, Čutura said:

 slabo je to neko racunao, kako je izgubio 9 meceva na sest turnira koje nije osvojio?

 

setio sam se:) sangaj 2008 je izgubio jedan mec u round robin, al de su jos dva?

 

to je protiv mene u kraju

Link to comment
2 hours ago, Čutura said:

 slabo je to neko racunao, kako je izgubio 9 meceva na sest turnira koje nije osvojio?

 

setio sam se:) sangaj 2008 je izgubio jedan mec u round robin, al de su jos dva?

Valjda je u Šangaju 2007. imao na završnom turniru 0-3 u grupi.

Uvek glasam pre za verziju Djokare iz 2011, januar-septembar te godine je bio potpuno nestvaran,drugi nivo ove igre. Prolećni mastersi su bili potpuni nivo brutalnog uništavanja protivnika. Ozbiljnim igračima je puštao po 2,3 gejma.

Edited by Facundo Orellana
Link to comment
1 hour ago, Facundo Orellana said:

Valjda je u Šangaju 2007. imao na završnom turniru 0-3 u grupi.

Uvek glasam pre za verziju Djokare iz 2011, januar-septembar te godine je bio potpuno nestvaran,drugi nivo ove igre. Prolećni mastersi su bili potpuni nivo brutalnog uništavanja protivnika. Ozbiljnim igračima je puštao po 2,3 gejma.

ja sam skroz zaboravio taj sangaj 2007, sad se sve poklapa :dry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...