Jump to content
IGNORED

To, mačko!


Afterburner

Recommended Posts

Aj samo lepo nek se povuce i ode u penziju ali stvarno i tako koliko toliko dostojanstveno zavrsi blistavu karijeru. Samo ce ga mediji razvlaciti i nasladjivati se njegovom padu. Ne treba mu to. Lepo kao Vidic, ne moze maksimalno - penzija.

Link to comment
Aj samo lepo nek se povuce i ode u penziju ali stvarno i tako koliko toliko dostojanstveno zavrsi blistavu karijeru. Samo ce ga mediji razvlaciti i nasladjivati se njegovom padu. Ne treba mu to. Lepo kao Vidic, ne moze maksimalno - penzija.

Na žalost, i meni izgleda tako, da bi to bilo najbolje.
Njemu je mozak negde drugo.
A i sve ostalo je otišlo dođavola...
A za Vidića- respekt...
Link to comment
12 minutes ago, Timmy said:

Da, treba izgurati na 250 meleona.. sta je pisljivih 200 na racunu. Caskom to ode, jos ako se udruzi sa Srkijem u provodu...

eno ga pomijani Tomic, udruzen godinama sa caletom u provodu pa mu svejedno love ne ponestaje ;)

Sa druge strane, ko zna koliko Jeca trosi i kakvi su njeni prohtevi...

Link to comment

Džaba Novaku treneri, kada ih očigledno ne sluša. To provejava iz izjave  koju je Agasi dao. 

Ja bih stvarno volela da se Novak povukao posle osvojenog Roland Garosa, to bi bilo u stilu i na vrhuncu krijere. Ovo što sada radi je valjda samo njemu jasno i nekolicini gurua koji ostaju uz njega, jer ih još uvek plaća.

Na žalost Novak je sada na putu da ostane teniser upamćen, ne po 12 osvojenih grend slemova i još bezbroj drugih turnira, nego kao neko ko je svesno upropastio svoju karijeru new age sranjima. Kuiozitet u svetu sporta, gde se karijere uništavaju zbog droge, kurvi, kocke, ponekog menadžera alavog na novac.

Link to comment
6 minutes ago, Arkadija said:

Na žalost Novak je sada na putu da ostane teniser upamćen, ne po 12 osvojenih grend slemova i još bezbroj drugih turnira, nego kao neko ko je svesno upropastio svoju karijeru new age sranjima. Kuiozitet u svetu sporta, gde se karijere uništavaju zbog droge, kurvi, kocke, ponekog menadžera alavog na novac.

 

Mislim da nema govora da je "upropastio karijeru", Novak ima 31 godinu i to je vreme kad velika većina tenisera više ni ne igra ili otaljava posao ne bi li dodali još koji dinar na račun.

Link to comment
1 hour ago, Time Crisis said:

 

Mislim da nema govora da je "upropastio karijeru", Novak ima 31 godinu i to je vreme kad velika većina tenisera više ni ne igra ili otaljava posao ne bi li dodali još koji dinar na račun.

Kada je počeo tkz. Novakov pad,  on je tek napunio 29 godina i nije bio na zalasku karijere već na najvišem od najviših vrhova.  Svi redom stručnjaci i  mi nebitni   na ovom forumu smo predviđali još nekoliko laganih godina igranja i bar još 5 gs titula.  

Da je tada objavio da je povređen, da je tada otišao na operaciju, verovatno bi sve bilo drugačije. Ali, jbg, nije to uradio , nego je krenuo jednim drugačijim putem, koji ga je doveo tu gde je sada.

Link to comment
41 minutes ago, Arkadija said:

Kada je počeo tkz. Novakov pad,  on je tek napunio 29 godina i nije bio na zalasku karijere već na najvišem od najviših vrhova.  Svi redom stručnjaci i  mi nebitni   na ovom forumu smo predviđali još nekoliko laganih godina igranja i bar još 5 gs titula.  

Da je tada objavio da je povređen, da je tada otišao na operaciju, verovatno bi sve bilo drugačije. Ali, jbg, nije to uradio , nego je krenuo jednim drugačijim putem, koji ga je doveo tu gde je sada.

 

Imali su drugi teniseri i mnogo gore povrede pa su se vraćali, Tipsarević bez pola stopala nije igrao ovako mlako i nemotivisano kad se konačno vratio na teren. Ako je Novak u glavi završio sa osvajanjem RG-a, džabe šta stručnjaci i svi ostali predviđaju.

Edited by Time Crisis
Link to comment
26 minutes ago, James Marshall said:

Novak Skot Pek Đoković

 

 

Ali on nije išao putem kojim se redje ide, samo je savetovao druge da oni to rade... i dobro zaradio na tome. 

Link to comment

Novak je po svom karakteru i karijeri najbliži Mati Parlovu. Mate se nikad nije vratio posle kompletiranja svih titula, motiv je oslabio i on ga više nije našao. Sunovrat je trajao tri godine, od 1978. na vrhu profesionalnog boksa, do neprepoznatljivog bucka u Splitu 1981. Poslednje mečeve bilo je mučno gledati.

 

Međutim, ja verujem u Noleta. I tvrdim da će se vratiti.

 

Neka ostane zapisano. Molim lepo.

Link to comment
  • Redoran changed the title to To, mačko!
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • Redoran pinned this topic
  • Redoran locked this topic
  • Redoran unlocked this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...